Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
esti mortal inca o data. de mult nu am mai ras atat. la cum desenezi situatia, la rapid cv-ul jucatorului trebuia sa contina si calitati de k1 si balet
Daaa, dar aici ei sunt pe locul 5 din 5 concurenți :)))))))))
Clonache prostache te rog nu te baga in seama cu mine.Esti un postaci deghizat in catel al mafiei maghiare KVSC.Te tratam cu jetul cald.
Si faptul ca l-ai citat pe Caragiale crezi ca te face mai destept? Oricine a citit Caragiale in generala. Lasand asta, ma refeream la faptul ca Lacatus si Radoi se comportau ca niste femei, dar rupeau picioare. Si la RAPID au fost jucatori duri, dar cu caracter, nu stateau intinsi pe gazon tot meciul de la o lovitura.
Asa este , dar cu niste costuri mari , atunci , jucatorii lui dinamo au pupat poala popii si i-au atins moastele preotului Laurentiu Andreescu de la manastirea Caldarusani :))
Un jucător al Rapidului, care nu a dorit să-şi dea numele, susţine că e mai bine ca echipa de sub Podul Grant să evolueze în liga a doua. "Noi oricum mergeam cu troleul, iar acum, că jucăm în B, măcar e cât de cât normal. Nu se mai miră nimeni că n-avem bani de benzină, ca atunci când eram în Divizia A", a precizat Pancu, jucătorul Rapidului care a insistat să nu-i fie publicat numele.
Noi ne-am mulțumit cu un dvd cu câștigarea CCE ;) nu cu o ”minune” surprinzătoare ...
pana si cea mai mare sarbatoare a lor tine de auto incendierea de pe ghencea.
Bornescu a vrut un Kebab iar Bawab a luat-o la Bornescu !
DOAR PETROLUL !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.