Alte știri din fotbal
Valeriu Argăseală i-a scris o poezie lui Mircea Lucescu: „Să dăinuiască pentru veșnicie...”
0
Scene impresionante în UCL la Barcelona și Paris, în memoria lui Mircea Lucescu
0
Edi Iordănescu a publicat „o poză cât o mie de cuvinte”: „Doi s-au dus, și parcă erau nemuritori”
0
Mircea Rednic, discurs printre lacrimi la priveghiul lui Mircea Lucescu: „A venit și mi-a zis: «Crețulică»...”
0
Știri din fotbal internațional
Seară de coșmar pentru Barcelona » Atletico face un pas uriaș spre semifinalele Ligii, într-un meci complicat pentru Istvan Kovacs
0
PSG - Liverpool 2-0 » Campioana Europei a pulverizat „cormoranii”! Arne Slot, norocos să revină pe Anfield cu doar două goluri handicap
2
Marseille și-a prezentat noua emblemă!
0
Expertul în arbitraj a dat verdictul, după ce Istvan Kovacs a fost protagonist în Barcelona - Atletico Madrid
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
5
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Coșmar de Crăciun: o fetiță de 7 ani, ucisă de livratorul care îi adusese ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
CINE E PE PRIMUL LOC? PETROLUL E:))
pai martalogea, Hamza a avut anul trecut o medie de 0,92 de goluri pe meci, vezli al tau a avut 0,79. Ca sa nu mai zic de noul hatt-trick al lui Hamza.Poate pana in etapa a 5-a o sa aiba 3 goluri si vezli. Iar Grozav il face pe dinamovistul vostru care nu are niciun pic de tehnica in el, stai linistit. Poate ai vostri sunt aia care nu le ajung lui Hamza & Grozav la unghia mica.
S-a intors Petrolul!
Chinezul Bucuresti oaie? Unde ai auzit tu de echipa asta, in stana lui jiji, miel ratacit ce esti? In Romania singurul "Chinez" cunoscut, este Chinezul Timisoara, oaie capie ce esti!
cand am deschis telivizorul si am vazut gol Szukala, avand pe el tricoul cu sponsorul Romprest a fost ciudat rau! tiganie mare a facut walter asta sper sa i se intoarca toate!!
Inca n-am vazut noul atac al Vasluiului :)>
Ce va mai papa invidia
va mananca rednic....asta e lup batran, nu se satura de bani niciodata...in rest, o echipa de rebuturi
frica ??? ..)))))))))))
dracu stie. vom vedea ce fel de lupi mai sunt...))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.