Alte știri din fotbal
Adrian Mutu a numit favorita la titlu în Superliga: „Are un plus”
0
Ce răsturnare! Cu sabia falimentului deasupra capului, clubul din Liga 2 evită dezastrul: „Mesajul este clar”
0
Două transferuri în Superliga » Era văzut „noul Ronaldo”, dar acum ajunge în România
3
Florin Prunea: „Ei fac echipa perfectă în Liga 1”
1
Știri din fotbal internațional
„Infuzie de petrodolari” la Manchester City
0
Cauza accidentului rutier în care au murit fanii lui PAOK » Mărturia șocantă a unui supraviețuitor
0
„Portugalia va câștiga Mondialul pentru Diogo Jota” » Singurul antrenor din Superligă prezent la Campionatul Mondial precedent și golgheterul echipei de play-off îi văd favoriți pe lusitani în 2026
0
Arsenal, te simți?! Anthony Gordon, discurs viral despre diferența dintre Champions League și Premier League: „Necruțător!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Pereți desenați, gumă pe mobilier, pături arse – un cabanier explică de ce ...
Adevărul
„Îl pregăteam pentru Liga Elitelor” » Dezvăluiri despre problemele neștiute ...
GSP SPECIAL
„NATO, ca garanție de securitate, este efectiv terminată”. Avertismentul ...
Libertatea
Il bagasi in ceata totala...
..)) corect, un sincer la multi ani si din partea noastra. (a celor rezonabili, evident).
In sfarsit un meci cinstit si disputat...ca ce am vazut aseara....steaua cu pandurii....RUSINOS SI FARA PIC DE JENA...
face rapidul ce face si ajuta steaua. cum era vorba aia din perioada comunista? "steaua si rapid se iubesc la infinit":))
Asa e, "ii batea sigur rapidistii" :))))))))))! rapid-limba romana 1-0. Macar pe asta s-o bateti!
bre frunza uscata, a fost o faza hilara ceva ce in Anglia sau alt campionat din OCCIDENT nu se dadea fault. Si vezi ca inainte ca Ciolacu sa il ia pe Ploiestean de gat, celalalt aparator chiar la impins de FAULT pe Ciolacu, si culmea la impins pe Ciolacu chiar in directia coechiperului (Ploiestean).
Mă-t@ ce rasă e??
..)) ombre, tu ai impresia ca in zona temperat continentala nu vor mai fi prea curand 4 anotimpuri ?..)
Dupa capul tau si Emil Dica a facut blat ce Cercelush!!
stafeta este la noi, sa vedem cine tine pasul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.