Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Mikel Arteta, după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „Este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
inca nu e rezolvata treaba aceea... un articol din septembrie 2014 scria: "Insistența Direcției Generale a Finanțelor Publice București de a-și recupera datoriile de la defuncta Asociație Fotal Club Steaua București i-ar putea aduce noi dureri de cap lui Gigi Becali, dar și lui Viorel Păunescu, fostul președinte al Asociației. Tribunalul București va lua în discuție, pe 22 septembrie, posibilitatea promovării unei acțiuni în atragere a răspunderii organelor de conducere a AFC Steaua pentru falimentul Asociației. În iunie, dosarul insolvenței s-a amânat pentru „convocarea adunării generale a creditorilor în vederea discutării oportunităţii formulării cererii de atragere a răspunderii patrimoniale”. Procesul verbal al Adunării, publicat în Buletinul Insolvenței din 16 septembrie și obținut de Sursa Zilei dezvăluie modul cel puțin dubios în care s-a prăbușit Asociația Fotbal Club Steaua după ce Gigi Becali a preluat clubul."
Cu voi 5!!!! Voi sunteti sursa cea mai sigura de puncte!!! Din 25 APRILIE 2011 ati devenit oficial satelitul Stelei!!!!
AM UITAT CEEA CE ERA CEL MAI EVIDENT...MINIM 4 SATELITI IN CAMPIONAT
Sunteti ca si retrogradati *** si tu nu mai poti de grija Stelei!!! :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
dusmanii fotbalului romanesc sunt patronii de liga intai care nu investesc aproape nimic din banii care ii primesc de la liga.Cum sa joci cu 10 straini in primul 11 si apoi sa te plangi ca iei bataie?
mare caracter si-n meciul cu brasov si cu asa comparativ cu meciurile contra rapidului si ale fcsb.dar il calmeaza pe distrugatorul de banci de rezerve si ciumegu'lu'peste care se batea el cu toti in giulesti,decizia TAS.din moment ce UEFA a recunoscut ca nu au 3 ani si afara cu ei din cupele europene,la fel o sa decida si TAS,n-ai 3 ani de afiliere?,afara din liga1.la fel cum a anulat si parodia aia de baraj intre chiajna si rapid si rezultatele rapidului din noul sezon din liga1.asta ar trebui sa va bucure bai sustinatori de fcsb ca o sa castigati 2 puncte prin anularea rezultatelor clonei
Ai dreptate,datoria aia de 16 mil.coco ar trebui sa o recupereze statul !!Dar statul e corupt !
bine spus! big like!
ca si cu Chiajna, niciun fel de problema
valiza,nevaliza ...oltenii i-au incurcat inca o data....pacat pt rapidisti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.