Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Scandal monstru după meci! Neymar și-a ieșit din minți și a jignit un fan: „Ești un gras nenorocit!”
0
Joshua Kimmich, după „remontada” reușită de Bayern cu Real Madrid: „Sper că soția mea l-a ținut pe fiul meu treaz puțin mai mult!”
0
Harry Kane acuză o altă greșeală de arbitraj în Bayern - Real: „Nu m-a surprins”
1
Manuel Neuer spune că a gafat doar la un gol: „Am făcut o greșeală porcească” » Reacția lui Bayern: „Uneori, ești prostul meciului”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
La etaju' 7 se simte altfel :)
A fost cutremur?
maxim ghinion cu astia....greu la cum se apara
Se aseaza blocul,stai linistit:))
Mama ce parada Marinescu, Machado si-o bagase in poarta! Dar daca nu punea Machado corpul pe era gol Keseru.
Nu mancat rahat! Johannis este luteran. Si religia asta satanica primesc si homosexuali activi in randul clerului si oficiaza si casatoria in biserica intre homosexuali. Dupa cum te agiti si tu esti pe invers. ://www.stiricrestine.ro/2014/06/14/biserica-luterana-din-danemarca-a-fost-obligata-sa-casatoreasca-cuplurile-de-homosexuali/ Africa de Sud, Argentina, Belgia, Brazilia, Canada, Danemarca Franța, Islanda, Marea Britanie (mai puțin Irlanda de Nord), Noua Zeelandă Portugalia, Spania, Suedia, Uruguay=LUTERANII CASATORESC HOMOSEXUALI SI PRIMESC IN CLER TIPI PE INVERS CA TINE.
Lung da,puternic.....nu cred ca a avut mai mult de 4.2.................
Hm......se apropie a doua re3priza,deja se simte......:D
Puternic si lung rau... eu l-am simtit vreo 15 secunde
Fratilor, a fost cutremur!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.