Alte știri din fotbal
U Cluj s-a luat la trântă cu propriile recorduri! Moment de sărbătoare pentru Dan Nistor
0
Steaua '86 cere indemnizații de merit, Pițurcă plusează: „Colegi de-ai noștri s-au stins din cauza situației financiare”
0
Nicolae Badea rupe tăcerea! Ce a spus despre lucrările la noul stadion Dinamo: „Folclor de proastă calitate”
0
Adrian Mutu, reacție contra curentului despre noua siglă a lui Dinamo: „Mie îmi place, sincer!”
0
Știri din fotbal internațional
Dorit de FCSB, Adrian Șut poate ajunge în Italia! Formația e cu un picior în Serie A și a pus ochii pe român
0
Vrei să cumperi un bilet de 2 milioane de dolari la finala Mondialului? Gianni Infantino: „Vă aduc personal un hot-dog și o cola”
0
Starul lui Real Madrid a reacționat după ce a fost pălmuit de un coleg: „Despre asta este vorba”
0
Tehnologia care revoluționează 80% dintre stadioanele din Spania
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
5
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
12
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Roberta Metsola nu mai vine în România de Ziua Europei, după ce Guvernul ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Tensiuni extreme în Golf: Israelul coordonează deja cu SUA o nouă serie de ...
Libertatea
TACI MAH..NU MAI MINTI..A SCOS DIELNA..TOT :)))))))))
Sau Corpodean...
Eu sunt, căpitane. De ce, nu? Nu mă costă nimic, cum zice ovreiul! :))
Sezi bland,ca aici se `coace` o noua echipa PSD!...Dinamo PSD TG-JIU...Aceeasi reteta ca la voi!Chiar daca actuala echipa o sa aiba ultimele meciuri in Liga 1 ,o sa fie o reala placere sa joace cu voi...In play out!Pai,voi nu-i bateti pe CSU Craiova decat daca il reinventati pe Ionica Serea!...Va asteptam in play -out..;)))
Știu că în cazul firmei lui *** e posibil și se obișnuiește, dar visul meu din această noapte va fi unul simplu și ușor de îndeplinit. Aș dori ca mâine dimineață la ora 9 să citesc pe front page un articol documentat privind echipele cu care Dinamo s-ar putea întâlni în grupele EL și mai apoi în primăvara europeană, până în finală desigur. Și un calcul relativ exact a milioanelor ce vor fi câștigate în fiecare fază. Plus transferurile posibile:)) N.B!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pfff, eu am vazut un joc jenant, pin de greseli individuale. Sa fim seriosi, am avut noroc ca au ratat aia la greu.
Ai apărut exact asa cum am spus, pe seară. Cat esti de prost!!!! Intra de pe contul principal, frustratule, *** te las sa vorbesti singur. Inteles?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca Dinamo avea atitudinea asta tot campinatul...eram lideri. mai rar sa-i vezi pe baieti ca fug si fac pressing in minutul 92. asta e romanul...joaca doar cand ajunge cutitul la os.
Da, poate printr-un miracol ajungem in playoff, ca sa stearga toti cu noi pe jos.
ASA CE MA INTERESEAZA DE .. NU MAI SE DUCE VINUL PE JGHEAB.. :) ..PANA NU PLEACA POKEMON..N AM LINISTE.. ALO BAH SUPORTERII CELULII..MIN 70?.. RASILOR
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.