Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova, echipa lui Mihai Rotaru, prima reacție după decizia în privința palmaresului: „Mergem la Înalta Curte!”
0
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
6
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
1
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Chipciu asta cred ca are IQ-ul mai mic chiar decat al lui Piti si asta e greu de realizat:)), are ca.cat in cap...
Tovarășe, e musai necesar să-ți îndeplinești sarcinile de servici. Altfel, degradarea și disprețul întregii unități reunite după vălmășeala din Dețembrie va rămâne ca o pată pe cariera ta de succes, dosarul tău fiind imaculat până astă-seară!
Ce-a facut scuipciu, ca nu ma uit la meci ?
Care se pricepe la Root Android? Daca imi poate spune un program bun.
HAhaha rosu la scuipciu+)) ciobanu refuza sa mai dea bani la arbitri+)))))))))))
nu e blat e neputinta nu mai cautati scuze.Comentariul tău...
Ce ati vazut in seara asta ... eu numesc CL Effect ....:)) Pacat ca nu sunt multi care isi dau seama de nocivitatea acestei competitii (CL) ...:))
Arbitrajul s-a eliberat in Ghencea de sclavagism !
a luat rosu manelistu milog chipciu
in loc sa aduci un antrenor meserias care sa joace ofensiv si care sa asigure clubului o continuitate, aduci un ins care a fost dat afara de la almeria b. pai asta-i antrenor? echipa e zero. daca ne calificam in champions league o facem cu sansa. sper sa rateze bulgarii cam tot ce au saptaman viitoare, ca altfel e jale. omul nu stie sa se impuna
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.