Alte știri din fotbal
Marius Șumudică a tunat după înfrângere: „Rușinos, de Divizia C! Nu se poate așa ceva”
0
Florin Maxim, după ce i-a stricat debutul lui Șumudică la CFR Cluj: „Va fi o nucă tare”
0
A înscris un supergol cu CFR Cluj: „Spuneam de acum două zile că marchez! Vrem în play-off”
0
Djokovic a ieșit la atac, după umilința suferită de CFR Cluj în fața Corvinului: „A venit nota de plată”
1
Știri din fotbal internațional
Surpriză uriașă! Au învins PSG și au scris istorie în Franța
0
După dezamăgirea de la Mondial, au schimbat selecționerul
0
Barcelona a dat lovitura în mercato! Fabrizio Romano a anunțat: Rodri semnează contractul
0
Mikel Arteta, după triumful din Supercupa Angliei: „Sunt surprins de rezultat!” » A avut un remarcat
0
Lifestyle
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
2
De ce e motorina la Lukoil cu 30 de bani mai scumpă decât la concurență: ...
Libertatea
Minunea de la Cluj: satul care și-a dublat populația cu o strategie ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Noi precizări ale CCR despre discuția dintre Simina Tănăsescu și Ilie ...
Libertatea
Oare cat a fost cota pentru 4 goluri in primele 30 min si minim 5 goluri? Raspuns: fooooooaaaaaarte mare!
Daca a fost blat, iesirea nervoasa a lui Niculae ar mai avea o posibila explicatie. Daca nu, tipul a imbatranit degeaba. Genul clasic de antreprenor care "stie tot" si de fapt nu stie nimic. Toti gresesc numai el are totdeauna dreptate. Ce anume il califica pe acest Niculae sa stie fotbal? Cred ca tot atata mers la meci ca si pe mine. Doar faptul ca ai banii si serviciile in spate nu te fac mai destept. Iar el o demonstraza din plin.
Calul primit de "dar" nu se cauta la dinti -zice o vorba ce se potriveste de minune aici. Daca nu-i convine, sa dea un milion si sa-si ia portar. Unora le-au mers shmenurile (a nu se confunda cu afacerile!), mari industriasi adica, si acum sint si moralisti duri!
Coman iar e accidentat,asta asa a fost mereu,sa iasa Banul restul pauza,Coman a păcălit Rapidul,Vasluiul ,.Brasovul si acum pe Neculaie.Dații bani sa doarmă pe canapea nu in poartă.Și așa e teminat demult dar stie să păcalească.
Ioan Niculae ar trebui sa-si dea seama ca Basel campioana Elvetiei nu e cu nimic mai presus decat Steaua. Echipa sa nu a facut mai nimic in EL si ar trebui sa taca, ca nu de bun l-a lasat nevasta. Gura de soacra si cap de bibilica.
Cam pute meciul asta
lasa ca-l ia Olgutza...gratis...adica "la negru" cum au facut si cu Ferfelea, Curelea, Pepelea, Oana Pellea..etc
=D hehehe...
se mai intampla cu orice portar. silvica vino la craiova, lasa-l pe niculae care n-a inteles nimic din fotbal si critica mereu, crede ca e pe camp
Ioan Niculae este un fin psiholog si motivator. Intotdeauna luarile sale de pozitie, din pacate mult prea rare, sunt bine argumentate, inteligente si elaborate.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.