Alte știri din fotbal
Încheie 2025 în play-off, dar Laszlo Balint avertizează că urmează o iarnă complicată: „Din păcate, pentru stabilitatea financiară a clubului”
0
Record ISTORIC pentru cluburile europene! UEFA împarte 9 milioane de euro după EURO 2025
0
Bogdan Andone a stabilit obiectivul lui FC Argeș, după ultimul meci al anului
0
Lupta pentru play-off, tot mai acerbă după Oțelul - FC Argeș » Încheie anul 2025 în top 6: cum arată clasamentul ACUM
3
Știri din fotbal internațional
Vladislav Blănuță și-a atras noi critici dure după ultimul gest: „Nu înțeleg deloc cum a fost posibil un asemenea transfer”
0
Manchester City a zdrobit-o pe West Ham și e lider! Haaland a ajuns la un bilanț COLOSAL
0
Fluier de start în Tottenham - Liverpool » Radu Drăgușin a revenit după 11 luni
0
Veste uriașă! Ce se întâmplă cu Radu Drăgușin la Tottenham - Liverpool
1
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
1
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Recorder dă în judecată România TV, după ce a spus că Florian Coldea a ...
Libertatea
De ce l-a ucis autorul atacului armat de la Universitatea Brown pe un ...
Adevărul
Medic cardiolog: De ce fac infarct și oamenii aparent sănătoși + Cât sport ...
GSP SPECIAL
Raport servicii secrete SUA: Putin vrea acum să cucerească toată Ucraina și ...
Libertatea
De la CFR Pascani a trecut la CFR Paszkany!
pentru nebisericosi, alaturi s-au amenajat toalete... :D HaHaHa!
oagar rocker satanist? exista si sub specia asta? uite ca pe asta n'o stiam. sunt ani de zile de cand imi pierd vremea pe aici si abia acum descopar lucruri noi. pai acum se leaga unele lucruri. oagarii aia agresivi de care zici tu probabil ca fac cu totii parte din aceeasi sub specie. nu le dau numele pe aici ca nu are rost. se stiu ei care. e vorba de aia care intra in grup si dispar tot in grup. probabil ca nu sunt nici in tara. ciudat ca majoritatea suporterilor KFR de pe aici se dau rezidenti in America. probabil ca au vreun cuib pe acolo. cine stie.
toti bisericosii sunt asteptati inainte de meci la capela stadionului, sa se roage in pace pentru echipa lor!!! :D
Asta ar mai lipsi, sa ceara si cladirile bani...pe langa hotii aia in sutane.
Ce DSKE visezi Sherlock ? Da' halatu' , cat e halatu'?
Patriarh? episcop? oare nu si popii..? toti popii?
Plus TVA!:)))
iar la pariuri castiga toti, daca au ghicit cunva dinainte... :D
ok. de acord cu tine ! ca sa nu o lungim! ai spus ca popii de acum intruchipeaza biserica de acum. da mi voie sa te corectez. biserica si cerintele bisericii au ramas aceleasi. in schimb popii.....si cand spun popi ma refer la patriarh,episcop...etc ! popii au gresit si gresesc. cer bani, cer drepturi...in numele bisericii. dar biserica de fapt nu cere nimic.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.