Alte știri din fotbal
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
18
Știri din fotbal internațional
Momente sfâșietoare în Grecia! Sicriele cu fanii lui PAOK, morți în România, au ajuns pe stadion la Salonic
0
Cu o prestație de zile mari, Ederson o critică pe Fenerbahce: „Vom învăța lecții din asta”
0
Ce ne așteaptă la Istanbul » Atmosfera făcută de turci pe Arena Națională
0
Ce s-a întâmplat imediat după FCSB - Fenerbahce » Gesturile care nu s-au văzut la TV
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
:) Ce meciuri azi: Otelul - CFR si Ceahlaul - Gloria. Parca suntem pe vremea lui Ceausescu. Traiasca Nasu si nea Mitica. E superb fotbalul romanesc.
Poate inveti si sa stergi "Comentariul tau". Stiu ca pentru ca aia retardati e un lucru dificil. Dar...nu te descuraja, o sa reusesti pana la urma.
MANY 86 E UN NEBUN PSIHIC SCAPAT DE LA BALACEANCA IGNORATI-L CA NU AVETI CU CINE VA INTELEGE
suji,VIRGULA,pixul+)))
Eu vorbeam de traditie, nu de cate un meci...crezi ca facea Halagian blat cu Steaua? Sau faceau blaturi Zenga si Bergodi? Parca Steaua a luat si o bataie urata in Ghencea tot de la National.
aaa.nu. mai trebuie sa ma scolesc..
Persoanele de etnie romă reprezintă 3,2% din totalul populaţiei stabile, fiind repartizaţi relativ uniform în teritoriu, cu ponderi variind între 1,1% în judeţul Botoşani şi 8,8% în judeţul Mureş. Romii se întâlnesc într-o proporţie relativ mai mare, de peste 6,0% din populaţia stabilă şi în judeţele Călăraşi (8,1%), Sălaj (6,9%) şi Bihor (6,1%).
=))))))))))))))))000Comentariul tău...
mikonistule ai incercat fotografia schlieren ?
Forzza CFR !!! Bv
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.