Alte știri din fotbal
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
0
Ministrul Apărării, decizie la Steaua: „În această săptămână anunț metoda prin care eliminăm bariera promovării”
0
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul cu Galați. El are laringită”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo se implică! Nu-l vrea lângă Messi pe fostul coechipier de la Real și Manchester United
0
Au dat afară selecționerul cu 79 de zile înainte de Campionatul Mondial!
0
Cere ca jucătorii lui Arsenal să fie suspendați după ce au „dezertat” de la naționale!
0
Dzeko, ironic: „Nu mai e Italia de altădată. Dacă le-a fost frică de Țara Galilor...”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Resursa rară găsită în vechile mine din Apuseni. Ignorat mult timp, telurul ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Au preluat "modelul" de joc al CFR-ului, dar si-au depasit de la distanta "profesorii" aducand toti cotonogarii ligii I. Cred ca Alexa si Bumbescu au plans de ciuda vazand ca in 90 de minute se pot face mai multe intrari criminale decat au avut ei in toata cariera.
Iată că s-a găsit ac şi de cojocul golanilor de la ASA, felicitări Colţescu !
E un mare pacat ca aceasta gasca de vagabonzi "joaca" in play-off si o echipa serioasa precum Iasul , nu ! Ce sa-i invete un golan precum Mutu ? Mai lipsea Muresan pentru ca delirul sa fie complet !
Jocul mureșenilor a excelat după intrarea în Liga I în mulțimea durităților comise ! De fapt, are câțiva jucători "talentați" la acest "artificiu tehnic" ... În consecință, nu e de mirare că deprinderile mai vechi, combinate cu lipsa antrenorului, care măcar i-ar mai fi potolit în folosirea "mijloacelor agresive" pe timpul disputării partidei, are asemenea rezultate !
nu cumva i-o fi servit „antrenorul Mutu”, înainte de meci, cu ceva drag lui?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.