Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Zi-o aia "Pe Mures si pe Tarnave"!!!
Nu știi, marele Ivan joacă mâine contra celor de la Bilbao? :))
Daniele, tată, li s-au pus ăstora patapetine...
Bai daca ar avea suporterii lui FCSB banii lui Gigi sau daca s-ar pricepe Gigi la fotbal cat se pricep suporterii FCSBisti... Din pacate (pentru ei), Gigi doar crede ca se pricepe iar suporterii FCSB doar isi inchipuie ca ei conteaza in vreun fel.
Sarmartean i-a impletecit *** Stanciu :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt toti cu 25m....ce sa le mai faci? acolo conteaza si calitatea jucaotirului si inspiratia..dar daca nici stanciu nu are solutii....in loc sa dea la poarta sstais a faca floricele. ai n-ai mingea, dai la poarta
Sanmartean joaca frumos, pase de maestru, nu are cu cine la Pandurii, ar fi avut loc la Steaua, era bun in astfel de meciuri ca sa desfaca apararea adversa, dar nas, i-au dat drumul lui MiMi de la puscarie si ala stie fotbal nu ca noi muritorii, el nu aduce ciorbe reincalzite, doar verze fripte
Din nou vedem un meci de *** O echipa incearca sa joace fotbal cealalta se apara pe doua linii si spera la o minge pierduta aiurea ca sa dea si ei gol. Adica la "pomana". Avem un campionat de tot ***-ul cu echipe asemenea. Se mai mira "fotbalistii" ca nu ii cumpara nici dracu sau daca ii cumpara ii ia pe doi lei pe salariu de un leu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce le are Dică cu tactica...de ce l-o fi mazilit jiji? Ce ne explică el în scheme de ce n-au marcat albii.
VREA CINEVA O MUZICA ..MAI ALERTA CA MECIUL? E SI CU MESAJ..PROMIT :))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.