Alte știri din fotbal
Din improvizație, „acceleratorul” lui Dinamo » Cum l-a transformat Nuno Campos pe Alberto Soro
0
Soția lui Vali Crețu, dezvăluiri șocante despre scandalul de la FCSB: „Când ești amenințat cu bătaia de către managerul echipei...”
0
Încă un lider de la FCSB a cedat și vrea să plece: „Își bat joc de mine! M-am săturat!”
0
Gigi Becali a dezvăluit ultima „boacănă” a lui Tavi Popescu: „Dacă n-are minte, eu ce să-i fac?!”
0
Știri din fotbal internațional
Contractul pus pe masă lui Andrei Rațiu de Fulham » Alt club din Premier League vrea să achite clauza!
0
Tottenham nu se oprește! Un alt star din Premier League i se alătură lui De Zerbi
0
Real Madrid - Malaga, în etapa 3 din La Liga » Echipele probabile
0
Când încep negocierile cu Michael Olise » Strategia francezului e clară
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Ce este „Inelul de Aur”, bucla rutieră de 27.000 km, cât două treimi din ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Sper sa invingem, nu ma intereseaza ce zice vreun invidios pe aici. E important sa luam campionatul cat timp am invins Astra la pas.
ROSU ''CORECT'' DUPA UN HENT CORECT !!!!! .....CARE HENT ???? ...CA SA FIE HENT MINGEA TRB SA TE LOVEASCA IN BRAT !!! ...ATI VAZUT VOI *** CU BRATE ????????????????????????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba da fura echipa asta cum fura cu ana pauker si cei care au infiintat cu tancurile rusesti aceasta echipa *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PS:Preluare cu mana:a se vedea definitia la golul cu Astra,nu aici...:P
daca ala e hent, atunci alea 3 henturi in careu cu voluntari ce mai sunt???? i-a dat in mana de la nici un metru, nu se da hent niciodata
nu are rost sa se mai joace,nici nutrebuie sa ne mai uitam!se stie pentru cine ia titlul !noroc ca exista cate un ludogoret sau partizan!aia nu pot fii cumparati!
Pai vezi??????N-a preluat-o cu mana,uita te mai atent.......si nu zic ca n-a fost hent......
100% da penalti pentru Steaua daca vede ca steaua nu poate bate. Popa face hent si avramul nu fluiera apoi da rosu pt tinere.Edi Iordanescu a fost trimis in tribuna pentru ca a aplaudat ironic cica. Manelistul reghe face spume l;a gura, urla, se crizeaza si n-are nicio treaba.
nu te obliga nimeni sa te uiti...daca te uiti inseamna ca stii ca steaua e cea mai buna...si ca e hegemonie
Da bine zici!! Astfel nu te-ai strofoca atâta!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.