Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Chiar si Moflea , plus ABBA ! :))
Chiar si Moflea , plus ABBA ! :))
salve
amigo, la obiect ca de obicei :) punctezi bine insa ai exagerat putin cu ocaziile lui dinamo, oricum brasov a castigat cu sansa azi, era meci de x dupa aspect, la dinamo schimbare de lot masiva si apoi rabdare....20 sunt cam multi doar jiji poate asa ceva:)) dar vreo 10 noi tot va trebuie si sa mai scapati de vreo 10 din lotul actual, hai ca sepoate:)
fara suparare, dar valizele sunt acceptabile inca, fiindca FRF si LPF tot asteapta sa sanctioneze valizele, sau macar sa le interzica oficial, asa ca nasii din fotbal inca au liber la valize din partea nasilor de mai sus.
erau in rosu si albastru. nu-ti place reclama :))
Bă eu spre deosebire de tine cu pecengii tăi am rude in mijlocul Ardealului. In Ardeal traiesc in liniste si pace romani, maghiari, etc..Baga seringa adinc . FORZA ARDEALUL !
Nu ! era previzibil , păcat de voi fanii de rasa ai câinilor !
nu numai acolo si cu ceahlaul sau medias (in tur) sau cu chiajna, acum....
au invadat taranii germania! ba,voi ne faceti de rahat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.