Alte știri din fotbal
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele echipe! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Filipe Coelho, la conferință: „A fost un meci important ca să dăm ritm altor jucători”
0
Csikszereda - FCSB » Baciu experimentează în primul 11
0
Ce l-a impresionat pe Nuno Campos după 5-1 cu campioana României: „Poate fiindcă sunt străin aici”
0
Știri din fotbal internațional
Suma impresionantă pe care Bruno Fernandes o câștigă în afara terenului » Aproape și-a dublat salariul!
0
Moment de groază în MLS! Un jucător de la Miami, transportat la spital în stare de inconștiență
0
Liverpool, meci spectaculos cu 6 goluri la debutul lui Andoni Iraola
0
Piero Ausilio confirmă: „Da, îl vrem pe Romero” » Reacția lui Tottenham
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
ungurule, nu-ti prinde mintea cu mine la likeni, ca daca ma superi imi sun toti amicii si dobor orice record !..) fac 500 de bucati pana sa-ti stergi tu mucii !
Aha si asta inseamna ca trebuie sa porti caciula si in fata televizorului ca sa urmaresti un meci de fotbal? Ca tu vorbeai de aruncat caciuli de pamant. :)) Bree, nu mai suntem acum 2000 de ani. :)))))))
Ai fata facuta cu o mongoloida la produs in Italia. Pariu ca progenitura cand era copil, intai a invatat limba maghiara.
te referi la strigatul ala de lupta : ce fe re ! ce fe re ! ?? nu e frumos ce spui, fiecare cum poate, nu ?.)
Ei, vezi!? Noi, dacii, purtam caciuli! Se vede si pe Columna tatalui meu, imparatul Traian!! Daca vrei, peste 2 saptamani iti trimit o poza a statuii imparatului din Roma. Stau pe acolo toata luna aprilie.
ma ungurule, tu chiar nu pricepi ca esti minoritar ?
Tu porti caciula , ca taranii , bai boanghina mongoloida ? : ))))))))))))))
Clona gaborul nebun Lali Sezarica care a abandonat meseria din familie jgheaburi burlane si cazane de tuica pt cea de postac pe JSP! Mictionati toti pe gaborul din Tg Mures.
Nu bre, este zgariat CD-ul. :)
Din pacate nu-l cunosc. Nu l-am vazut decat la televizor. Daca as avea numarul lui i-as cere sa puna Pink Floyd!!! Sa nu mai aud behaiturile acelea jalnice din tribuna. Parca ar fi jelanii de inmormantare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.