Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
stoican cu un lot de 3 ori mai slab decat a lui rednic,tot pe locul 4 a terminat. si dupa se supara rednic de ce este dat afara de negoitza. pai si eu il dadeam afara. pentru o suita de egaluri cu Steaua,eforturile facute de negoitza dpdv financiar au fost uriase.
Moshule ai zis ceva ? Hahahahaha hahahahaha
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Locul 4 nu e podium ?
Goool......iar le-o trage sumulica la dinamovisti
Astazi umplem toate sectoarele si mergem sa sustinem frenetic echipa domnului Ioan Niculae care e om bun. Cerem anularea suspendarii domnului Ninel care e si el om bun cu deget in gura. Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei !
Astra joaca cu echipa a doua !
nu are nicio miza. daca pandurii nu scoate macar un egal o sa se desfiinteze. nu trebuie victorie. un egal este suficient.
Daca Pandurii pierde termina pe 4. Primul criteriu e clasamentul sezonuli regulat. Dinamo a terminat cu 48p iar Pandurii cu 47p. Ambele au intrat in play off cu 24p dar Pandurii au primit 0,5p asa ca la egalitate cu Dinamo cea care e in fata e Dinamo. Sigur, un egal pare fff usor de obtinut dar meciul are miza!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.