Alte știri din fotbal
FCSB - Dinamo: start în Derby de România
31
Panduru, văzând echipele din FCSB - Dinamo: „Ce vrei să faci cu ei?!”
0
L-au lăsat să plece! » FCSB nu se va mai putea baza pe jucător în acest an
0
Mihai Stoica s-a RĂZBOIT cu toată lumea: „Steliștii s-au transformat în FCSBiști! Doamna de la CNA este dinamovistă”
0
Știri din fotbal internațional
Betis - Barcelona, în etapa a 15-a din LaLiga » Ferran Torres marchează de trei ori
0
FIFA a anunțat programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » La ce ore am juca la turneul final
3
Încă un hat-trick Harry Kane, iar Bayern zburdă spre titlu în Bundesliga
0
Manchester City profită de eșecul lui Arsenal și relansează lupta la titlu » Cum arată situația la vârf în Premier League
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
6
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
Budescu trebuie convocat la nationala.
Victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ROSENBORG BALLKLUB TRONDHEIM invinge pe Mjondalen 1-0 gol Vijhalmsson intr-un meci relaxant cu 3puncte obtinute fara bataie de cap ce ne pastreaza cu 7p in fata lui Stabaek in fruntea clasamentului din Tippeligaen! Joi stiti ce urmeaza? Bineinteles partea a doua din tragicomedia Taierea Mieilor! Live de pe Lerkendal!
Frumoasa grafica meciurilor .....felicitări GSP
Circ ieftin pe convocarea lui Budescu la Echipa Naționala .Iordanescu NU a spus niciodată ca nu.l convoacă pe Budescu ......
Degeaba da Budescu goluri,tata Puiu nu il vrea la nationala.
Dupa meciul asta, Budescu nu i-a dat o palma lui Iordanescu. I-a dat un sut in fund cu varful.
Gheneralu Cashcheta o fi la meci sa-i vada pe Budescu sau Alibec? Nu cred, mai degrabaa fost la Craiova sa vada vedetele fcsbiste!
sper ca Budescu sa nu aiba soarta lui Ion Oblemenco , de 4 ori golgheterul campionatului , 0 convocari la nationala
2 goluri si 2 pase de gol
Degeaba dă Budescu goluri și pase de gol dacă nu .... aleargă! Are dreptate puiu cașchetă, Budescu nu merită să fie convocat la națională pentru că nu joacă la 5tiaua, pardon fecesebeu!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.