Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
„Pentru prima dată” » Ce au remarcat jurnaliștii italieni la Cristi Chivu, în victoria cu Dortmund + Nota primită de român
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Pai mai mult ca sigur etapa viitoare Vointa ia bataie fara sut dat pe poarta, iar Vaslui castiga la scor :))
Amice esti poet... vasluiiul a revenit unde ii este locul... jos... erai sus cu arbitrii care fluierau ca la baschet cu astia... si fara sanmartean, chiar sa balacesc frumos 3Hi!
Lasa-l ca vad ca-l urmeaza pe Porumboiu cu paranoia.
a facut blat Stiuletoiu? Ii trebuiau bani pentru araturile de primavara si a inceput sa vanda meciuri? :))) ...eu zic ca e mana CFR-ului....
Din ce am vazut...i-a dat galben :) ... nu trebuia rosu pentru ca a arbitrat in maniera englezeasca cu intrari mai tari. Mi s-a parut un arbitraj foarte echilibrat.
bine, dar eu te rog..si pe tine si pe cosmin-m sa va uitati pe transfermarkt.de si sa vedeti la cat sunt codati jucatorii de la APOEL.. sunt rari care sunt cotati la peste 1 milion .. deci se poate face treaba..trebuie doar un antrenor bun..
ce blat visati ma? asta e valorea campionatului, sau e prima oara cand o echipe din primele locuri pierde cu una de prin subsolul clasamentului?? nici vorba de blat, bravo vointa air vaslui ...rusine, penibil au fost li s-au urcat vedetismul la cap:)
Sa se traga toti deoparte poate asa o sa castige looserul Porumboiu. Astept sa-i vad explicatiile paranoice dupa meci despre cine l-a vandut iar.
pai eu am curajul sa vad blatul facut de propria echipa, nu ca CFR-isti si restul care nu vor sa recunoasca niciodata, rusine domnule Porumboiu mereu v am respectat dar mai bine iesi din fotbal trimite Vasluiul in B sa nu ma mai uit niciodata in viata la Liga lu Mitica, golul 3 orice copil prindea mingea
Cred ca era ironic...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.