Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Variantele U21 propuse de Mihai Pintilii pentru echipa națională: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
95 % din spectatorii de pe ghencea au fost dinamovisti deghizati!!! Asa va place sa spuneti voi cand joaca steaua in deplasare....
Credeti ca jucatorii lui Dinamo nu si'au dat seama ca sunt mai grele fularele? Aici e manevra clara a celor de la Dinamo .
nici o sansa ,ministerul de sus are grija .
3-0 pentru steaua si o decoratie de la basescu pentru "fratele" lui bekali.Ciobanu` s-a facut iar frate cu diavolul si de-aia o tot pateste.
Pt oricine e clar ca dinamovistii au aruncat cu torte si fumigene in tribuna dar dovada inseamna sa-l prinzi pe jucatorul ,,X'' sau ,,Y'' in momentul cand arunca obiectul respectiv in tribuna . Daca nu l-ai prins ci ai gasit un fular agatat pe un gard asta nu inseamna ca ai o dovada este doar o simpla speculatie . Pe imagini se vad mingi si fulare aduse de jucatori si aruncate in tribune doar atat nu se vad tortele .
Câtă minte îți trebuie să afirmi că un jucător de fotbal poate să fie interzis pe stadion? Dacă vreunui jucător îi interzici să intre pe stadioane îi interzici dreptul la muncă. Lucrurile astea se pot întâmpla dacă a omorât pe cineva. Cât de ”inteligent” să fi să afirmi asemenea enormități? Treziți-vă oameni buni!
Mai invata smechere, filmarile sunt dovada in justitie... ca de-aia s-a dat legea Dragmoir, pe baza inregistrarilor de pe stadioane sunt momentan vreo 3000 de oameni interzisi pe stadioane!!! E foarte usor de demonstrat... vezi cine a aruncat, si pe camere, urmaresti pana este descoperit de jandarm. Esentiale sunt filmarile Stelei, nu ce am vazut la televizor, adica ce au filmat jandarmii..... Oricum, pedeapsa sportiva e importanta, nu cea penala!!
Este foarte foarte grav ce s-a intamplat. Nu are nicio legatura cu meciul, cu scorul final.... asta e clar, insa sa nu ii vad ca musamalizeaza treaba asta, ca eu renunt definitiv la fotbalul romanesc!! Pe oricare dintre noi, daca ne prindeau cu torte, ne interziceau 2,3 ani de pe toate stadioanele. Mi s-a facut o scar.ba uriasa cand am vazut cum ranjeau jucatorii dupa ce aruncau fularele.... sa fie suspendati, SPORTIV inainte de toate!!! Neaparat sa gaseasca organizatorul si sa fie declarat persoana NON GRATA!!! Asta e treaba FRF-ului, dar cum sa faca asta Lupescu unui dinamovist??
poi asa e si normal. cum sa se schimbe scorul?
minciuni.... totul ramane asa, dupa fluierul final. steaua dinamo 0-1. si atat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.