Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
5
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
1
Știri din fotbal internațional
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Salutare!Ce mai zici?
Tanase este un jucator de banda care nu are calitatile tehnice ale lui Sinmartean.....DAR intr-un meci international Tanase iti ajuta si apararea, dezvolta si contra-atacuri pentru ca are rezistenta fizica, in schimb vasluianul are doar ultimii 20 de m . Nu va dribla niciodata Tanase precum Sinmartean.... dar poate sa inscrie, sa alerge si sa faca jocuri excelente .
dupa doua saptamini va fi o mobra stricata cel mult un scuter
sansa stelei a fost regertatul alecsandrecu plus ienei si iordanescu.Au avut oki l jucatori si de ce sa nu spunem un noroc la penalty-`urile din finala, acolo e loterie.
Până la urmă, arbitrul Gheorghe Constantin-„Vâlcea" a prelungit meciul până când Steaua a reuşit să înscrie golul victoriei, în minutul 100! va suna cunoscut? este celebrul Gheorghe Constantin care a stat la puscarie, fostul presedinte CCA care a luat mita de la Penescu.
Tanase e un jucator ok...Dar nu are rost sa-l comparam cu Sanmartean...
iar ia ciorbe...daca il ia pe cristea e terminat..in loc sa ia un atacant PUR
După partidă, am fost băgat în şedinţă. Mi s-a spus, reproduc textual: «Tovarăşe Mateianu, ai încercat o lovitură de stat, să schimbi Consiliul Judeţean de Partid Bihor». Până la urmă, Vulturar mi-a recunoscut că a discutat cu arbitrul Constantin să nu opreasca jocul până nu câştigă Steaua", scria Mateianu în memoriile sale. După acea partidă de pomină, antrenorul a suferit un grav accident vascular cerebral, ce avea să-i grăbească sfârşitul. Pensionat pe caz de boală, Viorel Mateianu s-a stins din viaţă în 1997, la nici 60 de ani! Din 25 septembrie 2009, post-mortem, Viorel Mateianu este cetăţean de onoare al oraşului Baia - Mare.
Pentru el.
Până la urmă, arbitrul Gheorghe Constantin-„Vâlcea" a prelungit meciul până când Steaua a reuşit să înscrie golul victoriei, în minutul 100! „Doresc să informez opinia publică şi pe susţinătorii FC Bihor Oradea că, în 1988, noi n-am pierdut cinstit jocul cu Steaua, ci numai la ordinul prim-secretarului Sorcoiu şi al adjunctului acestuia, Vulturar, ameninţaţi, la rândul lor, de Ilie şi de Valentin Ceauşescu cu pierderea scaunelor...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.