Alte știri din fotbal
„A devenit un blestem pentru România!” » Răducioiu, mesaj clar pentru Hagi: „Asta trebuie să facă un selecționer”
0
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Cred ca totusi a fost un rapidist cel care l-a faultat pe scuipciu.
cum sa iti rupa tibia propriul coechipier...=)))))))))))))))ahahhahahah...eu zic ca i-a furat femeia lui dodel si asta a zis ca i-o pune acuma in meci sa para ca a fost accident!!
Pe Chipciu parca l-a accidentat dodel fata de taran tanase , poate maine scrieti ca la accidentat Balgradean......
Chipciu a fost lovit de Dodel. Stratila trebuie sa plece de la Dinamo. Daca Dandea trebuia sa primeasca rosu, atunci si Latovlevici trebuia eliminat. Dinamo a facut una grande partita, chiar daca Bonetti nu mai este antrenor. Pacat ca jucatori tineri stau pe banca, in timp ce "veteranii" dorm pe teren.
Sper sa se refaca amandoi repede, in cel mai scurt timp, sa sufere cat mai putin.
mananci....bomboane,si ca sa vezi ceva trebuie sa te uiti nu sa citesti,pe chipciu l-a accidentat dodel nea cutare iar la chiriches cu toata consideratia ptr el dar prostu ala de stratila n-a avut intensitate,norocul lui.n-are ruptura 100%.Daca vroiau siguranta se apucau de badminton nu de fotbal,intrarile au fost la limita dar nicidecum intentionate sa rupa pe cineva,inclusiv ceel ale lui bourceanu sau latovlevici,prea mult se discuta ptr asha ceva iar mimi ca de obicei pune paie pe foc
Ce comparatie, Stratila cu Lacatus :) E ca si cand ai compara incendierea peluzei din Ghencea cu castigarea Cupei Campionilor.
De Pufi nu-mi place. Ieri era sa-i dea gol Rusescu de la 40 de metri, in plus a respins mai toate baloanele in fata, provocand autogolul lui Boubacar si gata-gata si al lui Grigore. Luchin are stofa, dar a scazut mult in randament din cauza... mediului. Cu Grigore si Rus pe langa el, orice fotbalist o ia razna.
asa le trebuie la toti mercenarii care fug de la Brasov :))))
S a inros roata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.