Alte știri din fotbal
„Am fost noi foarte buni, nu ei slabi” » Gică Popescu, după ce Farul a scăpat victoria cu FCSB: „Aș fi semnat cu două mâini pentru un egal!”
0
Notele GSP la FCSB - Farul: „Mai jos decât el e doar Dunărea, în perioada aceasta”
0
Ciprian Marica, după FCSB - Farul: „Rezultatul i se datorează lui! Mă câștigă de la meci la meci”
0
Ce a avut de spus Marius Baciu, după un egal smuls pe final de FCSB: „Nu ai cum să nu te gândești”
1
Lifestyle
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
8
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
3
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Emma Răducanu și „cea mai bună resetare din toate timpurile” » În ce destinație de lux din Europa își petrece vacanța
3
De ce este Ceuta în centrul unei crize migraționiste permanente. Miza ...
Libertatea
Au cumpărat o casă în Sicilia cu doar 40.000 de euro, dar au descoperit ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Răsturnare spectaculoasă în cazul soților Cârpaci acuzați în Germania că au ...
Libertatea
Io nu facut la tine prost ! :))
Cățeii au inceput din nou să fure !!
dinamo este cel mai hot echip din tara rusine hotilor
Mizeria romaniei, fc maidanezul, castiga doar daca sunt fluierati de arbitri sub influenta "sampaniei" in rest, fc maidanezul este rusinea romaniei in cupele europene fc maidanezul este echipa care castiga punctele in Romania cu ajutorul fluierasilor nesimtiti fc maidanezul nu are stadion, nu are suporteri, nu are rusine... este o mizerie de "echipa" !!!
CULCATEE DACA TI-E SOMN ! CRED CA AI 14 ANI DUPA CUM VORBESTI !
Taci, ma, fericitule!
Ce nu inteleg multi e ca asa e fotbalul. Azi ai noroc de un arbitraj favorabil,maine nu. Nu exista arbitraj perfect in fotbal.De exemplu la fotbalul american se opreste faza ,arbiri se uita la reluari si decid. Toata lumea pleaca acasa multumita.
Te supără adevărul, bro. pari că ești ultimul străjer care apără ceva:))))
wwwazzz up?
Așa îi trebuie, face el rețete cu noi:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.