Știri din fotbal internațional
Gică Craioveanu s-a luat de un titular al Craiovei, după înfrângerea cu Levski: „Este încă în vacanță!”
0
Filipe Coelho a dat vestea pe care fanii Universității nu voiau să o audă: „Nu! E imposibil”
0
Regretele bulgarilor, după Levski Sofia - Universitatea Craiova
0
Cu capul spart, Mora a venit la interviuri și a transmis un mesaj în română pentru fanii Craiovei
0
Lifestyle
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht alături de Isabel: „Viața s-a schimbat pentru totdeauna!”
0
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
0
Dacia a „rupt” topurile: cea mai bine vândută mașină din Europa în prima jumătate a anului » Despre ce model e vorba
0
Cine e designerul român care a colaborat cu Shakira pentru spectacolul de la finala Mondialului: „Un sentiment foarte special”
1
Marcel Ciolacu, surprins la un hotel de 800 € pe noapte în Italia, alături ...
Libertatea
O influenceriță din România și iubitul ei, condamnați după furtul unei ...
Adevărul
Farul, reacție aiuritoare în cazul directorului general Cristian Bivolaru, ...
GSP SPECIAL
O tânără cerșea în scaun cu rotile pe o stradă din București, în timp ce ...
Libertatea
N-am vazut comentariu mai jenant din partea unui asemenea hot cum e Craciunescu, in viata mea. Cum naiba ma sa spui ca ala e penalty? Ce sa-i faca Gardos lui ala, sa-l apuce de sub brat sa-l faca sa sara? Intr-un meci sunt sute de faze identice in care in locul lui Gardos este portarul si intordeauna se fluiera fault la portar. E obstructie din partea jucatorului de la Vaslui. Gardos sare la minge si in cadere mana i se duce nu pe jucator ci in fata lui. Ce sa faca, sa-si taie mainile? sa sape o groapa in pamant ca sa-l ascunda pe ala care il obstructioneaza sa nu poata sari? Vreau sa vad o singura faza, nu mai multe, din aorice camp civilizat in care s-a dat penalty la asa ceva.
Diferenta mare mon cher, diferenta mare.
Ba ma lasi......e cum este posibil sa aibe doar arbitraje favorabile doar oile? Baaaa doar ele, despre ce naiba vorbim. Anul trecut au avut 7 JAFURI cu ajutorul arbitrilor....BAAAA 7 !!!! Anul asta deja au 3 !!! Cate impotriva lor? O !!! Nu crezi ca este nimic suspect? P.S. Am serioase dubii ca esti DINAMOVIST
in toate meciurile este avantajata cu penaltiuri neacordate si eliminari! RUSINE dar adevarata valaoare se vede in ucl
Steaua sau Dinamo , acelasi "mit" !
Degeaba spunem toti ca arbitrii tin cu echipa x sau y, asta e nivelul lor, la asa fotbal , asa arbitrii !
vasluiul e de batut si fara arbitri,....felicitari domnule Porumboiu, sa traiesti bine in hotel la tine, la Munteni ori la FRF.
forza blatistii, forza manelistii, forza piti talent !.....
problema poporului roman in toate domeniile fata de alte popoare vine de la faptul ca avem "SMECHERI"! Fara smecheri am fi fost si noi un popor civilizat, corect, cu fairplay si bun simt, ...nu avem cum!
dar sa faca praf toate meciurile, cata vreme cluburile si fanii tolereaza toata aceasta mafie... Numai arbitri pe pile, spaga, interese si neporisme.... praf sa faca tot
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.