Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs l-a egalat pe Alexandru Tudor! Îl „vânează” pe Sebastian Colțescu
0
Steven Nsimba, victima rasismului » Mesajele oribile primite de atacantul Craiovei
0
FC Bihor - Chindia deschide etapa de play-off în Liga 2 » Două goluri în prima repriză
0
Daniel Pancu are două oferte pe masă » Decizia antrenorului de la CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Pleacă de la Rayo Vallecano și semnează cu echipa calificată în Liga Campionilor
0
„Hagi e alegerea perfectă!” » Pariul lui Zeljko Kopic pentru echipa națională: „Începe o nouă eră”
0
Alt scandal pe „Bernabeu”! Antonio Rudiger și-a pocnit un coechipier
3
Favoritul să preia banca lui Chelsea: a antrenat-o 3 ani pe Barcelona
0
Lifestyle
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ilie Bolojan, abandonat la o oră după moțiune. Liderii PNL care susțin ...
Libertatea
Criză de autoritate în Pentagon. Poate armata să refuze un ordin nuclear ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, furios pe sondajele care arată o scădere masivă a sprijinului ...
Libertatea
Intr-o luna noul stadion e gata . Arata bestial din afara . Ahitectura futuristica !! Sper sa se inaugureze imiediat nu la primavara !! Cind meciurile se vor diputa acolo Craiova se va bate pentru primele 3 locuri !! Va fi nebunie .
Excelenta finalizarea balutza- gustavo !! Bravo !
Tocmai cand adversarii si arbitrii incercau sa instaureze un "joc de uzura", ermetic, a venit golul. Corect
Prefer orice amestecului piovrei comuniste in sport. (in viata noastra in general)
Slab rau dorful de Baluta . Niste taranoi......
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Scor italian la pauza . In rest 1, x, 2 .
Pai preferai decizia Mafiei FRF&LPF, fara precedent si absolut abuziva (desi abuzul in serviciu a fost updatat tocmai pentru a-i scapa de puscarie pe Sandu si Mitica) prin care Craiova a fost dezafiliata? Trebuia sa ramana Oltenia si sutele de mii de suporteri fara echipa? Le-a fost frica de reactia publica si au mizat si pe obtinerea popularitate politica, dar "au dres-o"... Nu va cramponati voi de identitatea CSU, destul a durat criza de credibilitate in randul suporterilor olteni... Deocamdata asta este echipa Craiovei si asa o percep si cei care o obstructioneaza.
Deocamdata s-a indeplinit dorinta lui Mangia . Craiova nu a luat gol . E greu ca echipele antrenate de Mangia sa ia gol pentru ca acesta din urma e broscar si a fost crescut in balta ! Da. In balta .
Mangia a a fost adus ca virgula Craiova sa nu mai ia niciodata 3 goluri de la echipa lui Becali ! Tranzitia pe faza ofensiva e mai putin importanta . Importanta e apararea , eventual sa nu ia nici un gol ! Restul ? Doamne ajuta !!
Nu imi place amestecul politicii in sport. Nu mai este sport este propaganda electorala. Catre asta ne indreptam oricum. Pe vremea impuscatului nu aveam de ales, dar acum? Romania nu se mai face bine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.