Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru înapoi pe gazon în Giulești! » Rapid Old Boys se luptă pentru Trofeul „Glasul Roților de Tren”
0
Zi specială la Muzeul Fotbalului: acces gratuit la colecția lui Mircea Lucescu
0
Mihalcea, propunere-surpriză pentru echipa națională: „E un tip extrem de serios și peste media campionatului ca valoare”
0
Numirea lui Hagi la națională, în linie dreaptă! Comitetul Executiv se reunește azi, Răzvan Burleanu face declarații la ora 16:00!
0
Știri din fotbal internațional
Toată echipa lui Bayern Munchen la Campionatul Mondial! Detaliu senzațional pentru bavarezi
0
Ionuț Radu, în fața unei reveniri uriașe în Europa League! Patru meciuri decisive pentru semifinale
0
Returul sferturilor de finală din Conference League » Răzvan Marin caută revanșa în fața lui Andrei Rațiu
0
„Camavinga este un prost! Știți ce ar fi trebuit să-i facă jucătorii?” » L-a făcut praf, după eliminarea lui Real Madrid
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Dosarul Liviu Dragnea – Tel Drum s-a reluat, după episodul interceptărilor ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
Judecătorii CCR primesc spor de supărare de 2.300 de euro, pe lângă ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E greu la batranete. Deja ai dat in mintea copiilor, octogenar *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ce ba? s-o gatat campionatu? daca cefureu e deja campiona, e din motive extrasportive. da si alea nu sunt vesnice. nu vezi ca rosii se schimba de la o zi la alta? si probabil burleanu pierde alegerile si se reorganizeaza taberele. ba, da tu nu erai ala care se uita numa' la liga clonelor?
De 11 ani sunteti peste noi . Uite Joi jucati in grupele EL cu Chiajna .
daca erau peste noi, ne bateau
Nu , doar cu Moncilovici prostalaule.
inca face diferenta intre acceleratie si frana..pe taxi. cand nu o sa mai apara pe aici vom stii ca nu a mai facut acea diferenta :))
poate castigati campionatul la cine are mai multa posesie dar la cine joaca fotbal si Dinamo a fost peste voi.
De ce exaerezi,la 70 de ani e inca tanar:))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.