Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
ce-i drept, frumos golul lui tucudean...
Inca o dovada a "profesionalismului" absolut al fecesepistilor angajati la ghesepe: in caseta tehnica a meciului e trecuta FCM Tg. Mures, ce mai conteaza pentru popor ca echipa se numeste oficial si de ceva timp, ASA. Mai e nevoie de o dovada? Iat-o: meciul de azi s-a jucat la Tg. Mures, iar fecesepistii angajati la ghesepe n-au pus si ei o poza de azi, facuta macar cu telefonul mobil la ecranul televizorului, in schimb au pus poza de la Botosani. Va pasa, va pasa, de banii lui jiji, poate prea mult.
e fcspeul Gogule, ai auzit? meciul s-a jucat la Pitesti, nu in alta parte! Ce tot visati la steaua? aia nu mai exista, nu mai exista decat clona lui Becali! ATAT!
iti explic eu, nu intereseaza pe nimeni nimic in afara de Steaua in fotbalul romanesc, nici Stoican nu a avut licenta si a antrenat DInamo un sezon intreg bine mersi ;)
Atat sa vazut Botosani,Tg Mures o echipa slaba,care nu merita locul 6.Dar asta e.
Poate imi explica cineva... Radoi nu avea voie sa se ridice de pe banca, sa spuna nimic pt ca nu avea licenta... Mutu sta si antreneaza fara probleme??
Cred ca e mai buna Iasul,Tg Mures e o echipa de bătrâni.
cred ca ASA merita sa castige azi si sa fie in primele 6 care se lupta pentru titlu. Dar nu am pariat pe meci, ca e prea multa mafie in Liga 1 de la cluburile mari si tari care au si mafioti fosti puscariasi in frunte!
Il baga pe Popovici,care greseste meci de meci,eu chiar nu inteleg ce cu Pustai
STEAUA - CSMS IASI si ASA TG MURES - BOTOSANI Live Video HD Gratis pe WWW.DIGI-HDSPORT.COM
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.