Alte știri din fotbal
MM Stoica anunță o condiție esențială pentru transferul lui Bîrligea: „Altfel nu se face!”
0
Câte abonamente a vândut Dinamo după startul campaniei pentru derby-ul FCSB
0
U Cluj nu se oprește din transferuri! După Szimionaș, încă un internațional român semnează
0
Clauza care l-a ținut pe Daniel Oprița la Steaua: „Doar așa puteam pleca”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Real Sociedad » Revenirea lui Mourinho pe „Bernabeu”: echipele de start
1
Pariu în conferința de presă! Ce va face antrenorul lui Ararat Armenia dacă o va elimina pe Universitatea Craiova
0
La 19 ore după calificarea în Liga Campionilor, Bodo/Glimt a avut meci în Cupa Norvegiei
0
Opinia lui Mutu despre transferul lui Bîrligea: „Eu asta cred, nu înseamnă că neapărat se va întâmpla”
2
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Ultima formă a legii salarizării: sporuri pentru profesorii cu 30 de ani ...
Libertatea
Toamna se numără șantierele în București. Marile lucrări care vor afecta ...
Adevărul
Nicolae Dobrin, primul rege al fotbalului românesc! „Magul din Trivale” ar ...
GSP SPECIAL
Traian Băsescu, despre generalul Pahonțu: Un ofițer bun. A făcut din SPP o ...
Libertatea
Du-te Hagi in Turcia si nu mai veni inapoi. Romanii au rege, pe Cioaba, nu mai au nevoie de tine.
da ma sunt fcsb ist ... daca asta te face fericit de al lui cleo ,tzache,lica meri tzetze dar habar nu ai
normal? esti fecesebist? am ghicit, nu-i asa? nici n-a fost greu...
Acum incercati sa deturnati realitatea. Aveti asa o omenie in voi de mi se face scarba. Faceti-va ma liga si jucati derby cu viitorul. Doua echipe. Va afiliati la UEFA si locul 1 joaca in CL (fcsb) iar ultimul loc adica 2, joaca in EL (viitorul). Daca mai apare o echipa si creste liga la 3, derbiul omeniei se termina 5-2 pentru cine trebuie numa ca dujmanii sa termine pe 3.
Huliganul Hagi , ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum la interviul lui Ivan, Hagi urlă că el ar trebui să vorbească PRIMUL că a câștigat. :))
Da ,sunt pe o *mana* . De *machedoni* . Am glumit, nu sunt sovin.
Nuno Rocha e si el din Insulele Capului Verde. Sau joaca pentru Nationala respectiva. Hagi e rasist . Strainii l-au ridicat. Dobrin n-a avut sansa lui.
A început mai devreme, de la brazilianul cu părul vâlvoi. I-a arătat Hagi ceva când a trecut pe lângă el. E cam xenofob el așa cu discursul lui despre străini. Mai ales când străinii l-au ajutat azi.
vatajelu dupa ce ca e prazar mai si semnalizeaza :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.