Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Dzekomania la Gelsenkirchen » Suporterii lui Schalke au cumpărat mii de tricouri ale atacantului de 39 de ani!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
In primul rand sa stii ca nu mai stau in tara de ani buni,ani care te ajuta sa schimbi mentalitatea.daca citesti cu atentie ce am scris ai sa vezi ca spun doar ca trebuie inceput cu tucudean in locul lui danciulescu,fara sa zic nimic rau despre ultimul!nu e o rusine sa fi rezerva,iar danciu poate ajuta chiar daca e pe banca!citeste mai atent,chiar si de mai multe ori,pana intelegi;nici asta nu e o rusine;)
dar ce e ma??e un oras mult mai curat decat multe ....si daca nu ar fi tiganii cred ca ar fi si mai frumos! daca ai fost doar pe centura galatiului e normal sa zici ca e urat dar na ....mult fraieri cred ca daca vad indicatorul unui oras cred ca l-au si vazut!!hai pa
Da ma dar totul are o limita si Danciulescu nu vrea s-o admita.E trist cand nu-ti dai seama ca esti penibil si esti ca o piatra de moara de piciorul echipei.Se aplica si-n cazul Melcului.Munteanu.
Daca juca asa hotelul cu steaua, nu mai pupau rosalbastrii patru goluri!
Toata stima pentru Danciulescu, dar in cazul ca nu mai poate - ceea ce e destul de clar, ce-i de facut? Trebuie tinut pe teren cu orice pret, ca un soi de moaste? Si pe mine ma doare ca nu pare sa mai fie jucatorul de acum cativa ani, dupa cum ma doare ca nu mai este Clau-gol. Dar asta-i viata de fotbalist, esti cat esti!
Nimic de golul anulat hoteste lui Dinamo? De faulturile neacordate? De cartonasele neacordate (Kostantei)? De arbitrajul grotesc, al cincilea la rand anti-Dinamo?
dinamo-hotelul 1-1 !
DANCIU, MUNTEANU , PULHAC AUT.
Ce ironie,sa inteleg ca Galatiul este o metropola acum,nu?Daca si gunoiul ala de vagauna e oras...
Andrei Cristea...atat!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.