Alte știri din fotbal
Imagini inedite din vestiarul României de la Istanbul: „O țară întreagă e alături de voi”
0
Cârțu nu se aștepta ca Lucescu să-l lase în tribună cu Turcia: „Să știi că m-a surprins”
0
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Știri din fotbal internațional
Gennaro Gattuso: „Urmează cel mai important meci din cariera mea. Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
GOOD BYE DINAMO ! : )
Nu comentez valoare lui Grigoras ...senior ,ci doar subiectivismul lui!
si ciobanul a zis ca tu tocmai ii lustruiesti ghetele.Lutu e in concediu.
Nino nino nino nino....... ! : ))
*cu unul .... Scuze.
Imi pare cunoscut numele, parca au scris gsp-istii despre el. O sa-l urmaresc, in caz ca va juca. Hai sa-ti propun si eu un nume, mai cunoscut de altfel, de care parca toata lumea a uitat: Claudiu Bumba. Am vazut ca joaca meci de meci titular la AS Roma II (Primavera) si sunt zvonuri printre fanii giallorossi ca Zeman va promova in curand cativa tineri talentati la prima echipa, printre care si "urmasul lui Totti" Bumba :D.
Da, ai vorbit tu cu ciobanu la palat intr-o audiență fulger !
Daca tu nu esti esti multumit de Maxim atunci lasa-ne te rugam frumos.Si cica mai esti si fan Pandurii. Lasa ca e multumit Condescu ca ia milionul de euro de la Becali pe el. Dar apropo de cate ori ati fost salvati de el?Si cu Ceahlaul a facut meci senzational incununat unul din cele mai frumoase goluri din Liga 1 pana in momentul asta.Halal fan Pandurii esti.Si cu statistica ta de rahat.
Voi ,nu cred ca aveti o statistica a meciurilor lui Maxim asta dar eu va spun ca anul trecut am facut 2) meciuri de egalitate din cauza baiatului asta acasa!Cu Sportul si Ceahlaul meciuri la indigo,ai 1-0 si el rateaza 3(trei ) ocazii in fiecare meci si pe final suntem egalati...Ce mai ...Messi de Romania e asta !
Daca ajungi sa te iei de Maxim pentru ca a ratat penalty inseamna ca ai probleme.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.