Alte știri din fotbal
Nicolescu l-a văzut la joc și a rămas perplex: „Este ireal cum a reușit să păcălească!”
2
Răsturnare de situație! De la nuntă, direct la barajul de menținere în Superliga: „N-am jucători la număr!”
0
Mirel Rădoi vrea „să îl fure” pe fostul elev din Superliga la Gaziantep
2
Darius Olaru a intrat pe lista cvadruplei campioane din vestul Europei!
11
Știri din fotbal internațional
Cele mai tari 50 de cadre surprinse de GSP după PSG - Arsenal » Luis Enrique l-a imitat pe Chivu, uluitor ce a făcut miliardarul qatarez pe teren
0
Arteta acuză arbitrajul, după ce Arsenal intră în istoria finalelor: „E grav” » Nu i s-a întâmplat în 2.350 de zile!
1
Direct în istoria PSG vs blestemul lui Arsenal în Liga Campionilor » Cum a fost „furat” Luis Enrique din mijlocul petrecerii!
0
Mai slabi ca în 2006 când au jucat în 10! Statistică șocantă a „tunarilor” în finala pierdută cu PSG
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Scumpiri la Digi de la 1 iulie. Compania a început să-și notifice clienții: ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
E MAI BUN CA ILIE STAN
NOTICIAS ULTIMOS MINUTO : . El Muces jr si-a dat demisia .
Care hentz? Las-o naiba voi aveți galeria din RO care cere mai multe penaltiuri pe meci.Sunteti de rasul tarii.
NOTICIAS ULTIMOS MINUTO : . El Muces jr si-a dat demisia .
golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
reghe-reghe-reggaeton!!!!!!!!!!!!!!!
bravo lor forta steaua
DEMISIAAAAAAAAAAAAA
Asta se intampla cand joci ca niste p i zz d e si te arunci la fiecare atingere Asta se intampla cand arbitrul te face si iti da rosu pentru faptul ca e orb si nici nu a vazut ce sa intamplat Asta se intampla cand arbitrul te face si nu iti acorda un penalty clar, dupa un hentz si mai clar. Asta se intampla lucescu, asta. Daca mai joci ca o muiere nu o sa faci nimic. O sa ramai o muiere.
bravo multumim chiajna!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.