Alte știri din fotbal
Gigi Becali, l-ai auzit?! » Marius Baciu vrea obligatoriu transferul atacantului la FCSB în această vară
0
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Știri din fotbal internațional
Didier Deschamps a scris istorie în „sfertul” Franța - Maroc și a dezvăluit marea provocare dintr-un vestiar plin de vedete
0
Cum se simte Kylian Mbappe, după ce a părăsit accidentat meciul Franța - Maroc
0
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cât costă un litru de benzină și motorină, vineri, 10 iulie 2026, în ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Dmytro Kuleba, fost ministru de Externe al Ucrainei, despre dronele rusești ...
Libertatea
Apar hienele când le miroase sânge mai sunt 2-3 proști și sunt toti aici.
Tu bai prostule v-au bătut a lu dragnea jr deși au președinte pe șoferul lui dragnea ala de seamănă cu mitică de la vacanta mare iar voi pe marele puscas .
Clona voastră se numește U Craiova 1948 Club Sportiv, deși v-ați infiintat in 2013 la Bucuresti. In 6 ani de existența v-ați schimbat denumirea de 3 ori pentru a copia denumirea echipei lui Mititelu.
adisor, "va-ti" facut de cacao..:)
Bine că nu va-ți auto numit FC Barcelona! că la ce minte aveți... Asistatule social CSU e echipa PSD craiova! nu este Știința, vezi pagina UEFA. ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
asta care a scris articolul e frate cu prostul randoom..hahaha..l-a bagat la inaintare pe DACA...:)
Bai "ziaristule" vezi pe aceasta pagina ce meci incepe etapa următoare in play off astra giurgiu _ cs universitatea craiova bai prostule nu csu.
B lasa demagogia ! A fost foarte legsl dar foarte imoral ! Una-i una , alta-i alta
Este drept ca golul nostru a fost din ofsaid si nu e nimic de comentat aici. M-a impresionat, insa, o afirmatie a lui Hagi din conferinta de presa, anume ca fotbalul total presupune sa ai 3-4 decari in spatele varfului care sa creeze superioritate si cursivitate fazelor. Craiva maxima avea trei astfel de jucatori (Balaci, Beldeanu, Donose) iar Craiova de azi il are pe Cicaldau care este doar jumatate de decar. Este un jucator bun, nu spun altfel, dar nu e un constructor de faze. In plus, jucatorii olteni nu stiu sa suteze la poarta, toate mingiile "fugind" mult peste poarta. Despre Mangia ce sa spun? S-a profilat in esecuri si asta atrebuie sa dea de gandit conducerii. Si anul trecut, in play-off, Craiova a dezamagit.
Dar dacă Fcsb ar fi retrogradată sau măcar depunctată (10 puncte, ori fie și doar 6) marți, când Comisia de Disciplină a FRF va lua măsurile așteptate de toată lumea în cazul finanțării ilegale pe linia Fcsb-Astra?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.