Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Eram odata rapidist , dar niciodata nu am urat Dinamo Mi-e greu s-o spun : GAME OVER
N-am clone, doar un cont de avarie. :)) Știi tu, când mă banează Vrânceanu și ia roșu Olteanu. :))
fc5b_penalty mizrria fotbalului romanesc!!
Gigiii *** ai distrus fotbalul romanesc!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si noi am jucat in zece cu rinamo si am facut egal, va tot scuzati...
Ati gasit vinovatul. Pe luana. Sfesnic a fost parfum, nu-i asa!? Bai da' ticalosi mai sunteti!
probabil primul gol din lovitura libera dat in minutul 37. o mai fi dat in minutul 35 sau 38 dar in minutul 37 nu a mai dat din lovitura libera :))))))
:))))))))))))))))))))))))))
Eu te credeam om serios. Ce relevanta are ca nu a fost penalty la 4-1. Au avut ei penalty la Olteanu la 0-0 nedat. Fesnic e acoperit de regulament pt eliminarea lui Olteanu. Ati puerdut clar. Capu in pamant si la munca nu cu gura mare in targ.
fii serios. Dinamo a fost inferioara iar stupiditatea lui Olteanu nu are nici un alibi. ala e fault la care poti primi galben sau ai noroc sa scapi fara dar este un fault pe care daca deja un galben trebuie sa fii *** sa-l faci, in margine, la 60m de poarta proprie. Nu arbitrii o ingroapa pe Dinamo, desi am fost si dezavantajati in cateva randuri. in primul rand ne scufunda epavele astea de jucatori, vreo 2-3-4 care joaca meci de meci si ne mananca punctele meci de meci si nici un antrenor nu e in stare sa ne scape de ele. Avem si jucatori care misca dar cu 3-4 maini moarte meci de meci e greu de tot sa faci ceva.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.