Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Petrolul, pe un butoi cu pulbere după egalul cu Dinamo: „A amânat explozia!” » Ce se întâmplă în culisele clubului din Ploiești
0
Contre acide în direct între Prunea și Ilie Dumitrescu: „Nu-mi spune tu mie! Ești în eroare / Astea sunt...”
0
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
I-au înjurat pe Negoiță, Bălănescu, Dănciulescu, Neagoe din primul minut, deci fără vreo legătură cu rezultatul. Iar la incidente l-au înjurat pe Prunea în toate felurile. Nu au înjurat izolat, ci în grup, toată galeria. Au lot de locul 6-8, realist vorbind, la limita din play-off și play-out. Rezultatul a fost exagerat, celor de la Viitorul le-a intrat tot. Pretențiile exagerate fac să nu se obțină nici ce ar putea realist să se obțină.
Huligani!? Voi nu stiti noțiunea! Cautati pe net, Anglia anilor 70-80! Vedeti Heysel, si pe urma vorbiti gigistilor re. tar. zi!
Eu zic sa-l suni repede pe Enache si te vei bate la titlu , lasa-l pe Neagoe , e problema lui ce face !
Acesta-i New Dinamo?
Să vină miliția !
DA , NU sunt vagabonzi sunt *** !!! FRF și organele de ordine trebuie sa se trezească !!! In prezent in tara fiecare face ce vrea , când vrea , cum vrea !!! Este INADMISIBIL !!! Este necesară urgent o DICTATURA MILITARĂ pt. o perioada de 4-5 ani !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dupa *** prunea, suporterii care intrerup meciul 20 minute sunt decenti . Nu ne mira ca dinamovistii fac scandal LA meviuri, frf e cazul sa mai ia masuri, I-a cocolosit destul. Daca reuseau sa intrerupa meciul, dinamo pierdea numai cu 3-o, ASA a luat manita!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Trebuie sa fim aproape de bait si baietii sunt aproape de divizia B. Dar dati va seama ce inseamna Dinamo odata, cati ani va mai trebuie?
nu ma bucura sub nicio forma situatia lui dinamo dar cred ca este inadmisibil ce se intampla acolo.Credeam la un moment dat ca sta mai bine la capitolul juniori dar imi dau seama ca este aceeasi bazaconie cu alta palarie
Dinamo iar se va lupta pentru retrogradare :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.