Alte știri din fotbal
Hermannstadt a luat decizia în cazul lui Dorinel Munteanu, după eșecul brutal cu Rapid
0
A făcut calculele și anunță: „FCSB nu cred că se va califica în play-off”
0
Daniel Pancu își poate pierde „perla” pe final de mercato » La schimb, cere doi noi jucători la CFR Cluj
0
La o oră după victoria cu Hermannstadt, Angelescu a intrat în direct și a anunțat decizia clubului: „Nu vrem”
3
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei » Echipa lui Cristi Chivu vrea să continue lupta pe toate fronturile
0
Barcelona, victorie cu emoții în Cupa Regelui! După ce i-a eliminat pe Real Madrid, Albacete a fost aproape de o nouă mare surpriză
0
Arsenal a dat lovitura în minutul 90+7 contra lui Chelsea și s-a calificat în finala Cupei Ligii Angliei
1
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Afaceristă din România, înșelată cu 2.500.000 de dolari de „prințul ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Haos la RA-APPS. Ce nereguli a descoperit Curtea de Conturi la renovarea ...
Libertatea
:)).. d'aia a luat 1 punct din 6 cu Viitorul .. satelit.. cat de "boss" sa fii sa comentezi asa ceva iar de Avram.. a dat un galben de prost la Benzar..si cand s-a dat seama a mai dat unu sa fie 100% sigur ca e prost si la Achim.
A fost galben la Benzar, la Achim n-a fost. Golul lui Gnohere e corect.
Chiar Becali a lasat sa se inteleaga ca a fost ofside la golul lui Gnohere!Dar ... si mai interesant e ca nu era nimeni,absolut nimeni,nu l-a deranjat pe Gnohere!Si se mai mirau cat de liber a fost Tucudean, la golul dat lui Sepsi!Fiecare,cu satelitii lui!
De acord cu Dl Porumboiu. Parerea mea este ca Avram "cel mic", este un arbitru "virusat"...nu de azi, de ieri, ca este adus , la FCSB...la greu. Omul are oarece calitati.dar daca nu simte fenomenul, si in plus...are si "tema de casa" asta face !. Ca o parere, daca faci stop cadru la golul lui Gnohere, si urmaresti marcajul terenului (...tunsoarea ierbii...! ) constati ca in stanga apararii era un constantean mai aproape de poarta lui, decit atacantul. Spun asta , desi am vrut sa bata Gica, si m-a bucurat ca se demonstreaza "constanta" lui Becali : de 4 ani ia locul ...2 !
Ar trebui infiintat in Romania asa zisul SFAT al BATRANILOR din care sa faca parte toti cei care au curajul sa spuna ca sunt 'curati' si umili.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.