Alte știri din fotbal
Corvinul transferă de la UTA Arad » A treia achiziție a verii
0
Nuno Campos, noul antrenor al lui Dinamo, a numit echipa care „poate învinge pe oricine”
0
Rapid forțează transferul! Pancu îl vrea neapărat: „Nu ascund, am discutat cu el”
0
Oprița solicită o clauză specială pentru a rămâne la Steaua: „Aș fi vrut să merg acolo”
3
Știri din fotbal internațional
Orașul se scufundă, Azteca rezistă! Sunt zone din Ciudad de México unde nivelul scade anual cu aproape jumătate de metru
0
FIFA i-a cerut naționalei de la Cupa Mondială să își schimbe echipamentul
0
„Te opreau la semafor cu pistolul” » Ce amintiri are Miodrag Belodedici din Mexic: „Am văzut negru în fața ochilor”
0
Alt obstacol pentru Radu Drăgușin » Tottenham e pregătită să achite clauza pentru un star din Serie A
0
Lifestyle
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
3
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Eugen Tomac este gata să schimbe miniștrii pentru ca Guvernul să fie votat ...
Libertatea
Ce spun românii despre sistemul care împiedică șoferii băuți să pornească ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Comandanții Armatei Române le cer judecătorilor o protecție suplimentară a ...
Libertatea
E prima oara cand gb-ul are dreptate... echipa antrenata de el, (fc fcsb) NU ARE ANTRENOR !!! Deci recunoaste DESCHIS ca el NU E ANTRENOR, desi asta si-o doreste de cand a inceput finantarea actualei echipe a fc fcsb-ului de pe vremea cand inca echipa se chema steaua si era continuatoarea ADEVARATEI Stele ...RESTU' e apa de PLOAIE ...
*** tipic... prost si cand ramane fara argumente devine obscen :))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ați uitat sa ne spuneti ca iar a amenințat ca renunța ai ii da echipa lui Talpan, că el, marele “investitor”, bani de acasă nu aduce :-)))
Nu vezi ce față are? Ce să înțelegi? :))
"Așa echipă slabă nu am avut niciodată. Mortăciune. ...... CFR nu are nici valoare, noi avem." Mai intelege cineva ceva???
Nea Gigi, eu ti-am tot spus cum sta treaba cu Morutan... Morutan e incredibil de prost, la nivelul unei primate medii, vezi ce ne-a facut cu Ucraina, a distrus o generatie talentata. Nu stie deloc fotbal, sare mingea din el ca din gard. Nu marcheaza deloc, nu poate suta, nici din careul mic, nu poate pasa, nici cativa metri, nu poate dribla, nu a depasit pe nimeni cu mingea la picior niciodata, sta numai cu capul in pamant, singurul din echipa... Plus ca e gras, lenes si foarte lent, si nu are voie sa faca sport din punct de vedere medical, pentru ca e foarte stramb, are picioare scurte si strambe, ca de rata, si nu poate fugi cu ele, inoata pe uscat... Tot corpul ii e stramb, ia vezi ce fatza ca un plisc are si da afara medicul echipei, ca nu ti-a semnalat chestiile astea!
Ciobănașule , dacă obține-ți locul PATRU sa zici mersi !!!
Ai crezut greșit! Cine e Becali ca să se pună ditamai GHEORGHE HAGI *** în fața lui?? Voi gândiți vreodată? Vi se întâmplă, măcar din greșeală? Mai erau pe aici o mulțime de prostalai care vedeau blat.. Dacă era aranjament, îi mai băteau la București? :))) Viitorul și FC FCSB sunt pe picior de egalitate, dacă nu cumva Viitorul e mai bună. Or fi popestenii conduși de recidivisti, dar asta nu înseamnă că orice meci al lor e aranjament. Mai ales contra lui Hagi. Singurul blat a fost și urmează să fie din nou cu Astra Giurgiu. Trezirea!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cui crezi ca ii pasa ce te intereseaza pe tine, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.