Alte știri din fotbal
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Daniel Oprița, despre victoria cu Chindia și anunțul ministrului Apărării: „Sunt vești bune, dar nu mă entuziasmez”
0
Florin Gardoș: „Steaua ar fi de neoprit în fotbalul românesc, dacă se întâmplă asta!”
4
Ilie Poenaru, după înfrângerea din Ghencea: „Nu au avut curaj. E vorba de mental la noi”
0
Știri din fotbal internațional
Au folosit curele, torțe și pumni » Haos în interiorul arenei
2
Thibaut Courtois a devenit investitor într-un sport total neașteptat » Urmează primul campionat din istorie
0
Soția internaționalului Spaniei a spus ce o ține în formă maximă: „Fetelor, 3 ore pe săptămână!”
0
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
7
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Cum stai sa scoti ipicrizia pe gura cum vine Dumnezeu si te plesneste. A fost oprit Tanase desi era in spate 1 metru iar la De Noojer a fost hent in careu. Vezi-ti de olgutele si *** tai acolo ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sau preferă să-i aibă, mai degrabă, apți pt meciul de cupă
V-a placut offside-ul asta da?
REZERVE + Drăguș, Eric,Houri, T. Băluță = BLAT !!!
Arbitrează Avram?! Deci vor fi și penaltyuri, poate și eliminări...
auzi ca >>3 puncte diferenta intre CFR si FCSB deci meci cistigat
Da mai ***!Unde-s Houri,Eric,Dragus si Baluta?Raspuns:pe banca de rezerve!Unde-i Rivaldinho?Nicaeri!Ca intre nas si fin,nu se facea sa strice "omenia",acum tocmai de Paste!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hopaa!Cei mai periculosi jucatori ai Viitorului-periculosi pentru Becali-adica Houri,Baluta,Eric si Dragus,sunt rezerve,iar Rivaldinho nici macar nu a fost convocat!Frumoasa "omenie"-ca intre nas si fin-acum de sfanta sarbatoare a Floriilor,inainte de saptamana Patimilor!
Nu inteleg de ce Hagi nu joaca cu toti titularii. Baluta, Houri, Dragus trebuiau sa fie titulari. Sper sa nu-l izoleze pe Ianis intre atatea rezerve. Ianis sigur vrea sa castige, sa vedem daca vor vrea si coechipierii lui. Bafta Viitorul, demolati clona!
Asa bai ipocrenie. Zine-ne cu blaturile!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.