Alte știri din fotbal
Iosif Rotariu a identificat marea problemă a jucătorului de la FCSB: „Îi va fi foarte greu”
0
Ionel Augustin a numit cei trei fotbaliști de la Dinamo care i-au atras atenția: „Deja au apărut oferte pentru ei”
0
Dinamo - Petrolul, duel de tradiție pe „Arcul de Triumf” » Echipele probabile
0
CFR Cluj - Metaloglobus, duelul care deschide runda 24 din Superligă » Echipele probabile
0
Știri din fotbal internațional
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume! Și asta va schimba...”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lovitură la final de mandat în Europa League! » Cifrele sunt dezastruoase, după al doilea sezon pentru FCSB
0
Mesajul enigmatic al Sarei Carbonero, după cumpăna nouă a vieții: „Singurătatea mea ar trebui să aibă aripi!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Teja asteptat la SEPSI OSK !
Meciul a inceput cu mari erori de arbitraj...evident ca in tot campionatul impotriva FCSB...Tanase este oprit din pozitie regulamentara in situatie de singur cu portarul...Vana merita rosu la ciobaneasca data peste fata lui Coman ! FCSB a trimis mingea de 2 ori in bara la 1-0 Texeira suteaza in bara...faceau 2-0 si meciul era castigat! Arbitrul si ratarile au impieducat FCSB sa ia cele 3 puncte ! In aceasta situatie CFR este 90 la suta campioana...pe nedrept bineinteles !
***.Echipa nu joaca nimic,daca ne bate Craiova s-a dus locul 2.Teja e mai slab antrenor ca Dica,dute si lasa echipa asta.La Gaz Metan Pustai a facut echipa,tu erai pe dinafara,te-a adus Becali ca esti machedon si esti tot la fel de prost ca el.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa inteleg ca in meciurile cu Calarasi, Chiajna si Voluntari acest "supraveghetor si asigurator de schimbari de jucatori", la ordin, nu era antrenorul FCSB? "Mimozele supraevaluate" au valsat iar fals dupa o muzica a carei partituri este "scrisa" de catre antrenorul principal din loja. S-a ales praful de marirea si grandoarea acestei echipe de mii de carate care orbecaie de patru ani, sperand ca poate-poate vor da altii "in gropi". Numai ca aceasta echipa isi sapa singura, temeinic, groapa!
Ce-o fi Tejo incapul tau de gugustiuc cind spui ca titlul nue pierdut?Gnohere a dat gol din offside clar,echipa nu joaca nimic,ai pe cineva in jur sa-ti arate clasamentul?Sincer vorbind chiar si locul 2 e in pericol.Doar tu si super extra ultra analistul de dumitrescu mai aberati mistic.
Da, mai stramb de atat, nu-l gaseati pe Tija intr-o alta poza !? :)_)_)_)
Cumpara-ti ochelari. Urgent. Daca vrei sa vezi offiside-uri cauta-l pe cel din care a fost oprit Tanase in prima repriza. Imi bat oricum capul degeaba. Nu ai ce vorbi cu ipocritii.
Vasilică danilikă, tu ești cu ***! Când sa dat 3-0 pt f5sbecaly în Giulești pt "bricheta" de ce țipai ca peștele în acvariu!?! Așa sunt klonele, prind greu și uită repede!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
culmea tupeului dai gol din offside si acuzi arbitrajul !!!!!
bizonul gol din offside ??? acum vad
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.