Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
pai in seara asta am reusit recordul sa trec de peste 600 de commenturi,eu imi iau bani tu doar umilinta. asa te umilesc ca mergi iarasi plangand la culcare. doar tu pomenesti de fierea si astea pentru ca te doare. pe mine ma bucur ca te pot umilii inuman si eu sa imi iau banii. singur faci sa trecem imediat de 600 esti doar scl99avul meu.
NU esti mah roja, eu sunt! Da-l in Paula noastra de zurliu!:))
scl99avbule,ajunge ca imi bagi tu bani in buzunar non stop. eu asa te umilesc si tu imi bagi bani. eu sunt seful tau.
Ce bine ar fi fost!:)
repet asa sa apuce familia ta sfasitul de an cum eu sunt roja ala. simplu. de asta am spus ca primesti ceea ce meriti.
numai Hategan si Kovacs! Asa e bine?:))
pai tu esti sl99avul meu,stii ca imi bagi bani in buzunar si tot continui. sunt cel mai fericit ca pot sa te umilesc inuman. ha ha ha
cei ca tine imi aduc bani. eu nu am,aveti voi bani aka timp pe care mi-l dati mie. scl99avul hadriann imi baga atatia bani in buzunar de imi cumpar o masina noua dupa ce am cumparat anul trecut alta masina noua:)))
pocitanie posion,asa te -am umilit ca ai plecat cu spatamanile de aici. acum plangi din nou si delirezi. repet,am desfiintat vitanul barzesti,restule ste cancan. nu aveti cum sa scapati de desfiintare. peste 5 ani o sa si uitam ca ati existat vreodata. ce frumos o sa fie ca nu o sa mai existtai voi dinam99opvistilor niciodata. nu o sa mai fii aici sa delirezi nimic.,
Ce faci, il ataci de pe doua conturi!?:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.