Alte știri din fotbal
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
0
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
1
România U21, victorie uriașă în Kosovo! Situația în preliminariile Euro 2027
10
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
1
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Fortărețele subterane care sfidează bombardamentele SUA: cum și-a păstrat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Dacă erai cu adevărat interesat, căutai tu înainte să acuzi pe cineva. Aici ai rezumatul meciului: https://www.youtube.com/watch?v=6m-3PgjaYLQ Spuneai că a șters GSP-ul informațiile, însă știrea e pe site: https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/de-la-20-30-comentam-impreuna-dinamo-fc-vaslui-207566.html În plus, până și pe site-ul lui Dinamo apare că Bordeanu a marcat în proprie poartă: http://www.fcdinamo.ro/live-dinamo-fc-vaslui-1-2-1-2/ Așa că domnule Martipen data viitoare să fiți mai atent. Întotdeauna e mai comod să cerți pe cineva decât să verifici. O zi bună!
Chiar as vrea sa vad cum Bordeianu isi da gol, de ce nu pui tu linkul? Pate ai observat pe grafica televiziunii, ca Wesley e cu 2 goluri...
Cat de jos am putut ajunge... Pai intre wesley si erik sunt 10 clase diferenta. Daca un jucator cu multe kg in plus, care nu a convins nici la arabi, devine cel mai bun marcator... Daca asa golgeter pregateste Hagi... Daca asa golgeter ne dau Becali si Dan Petrescu, sa nu ne miram ca nu mai ajungem in grupe la cupele europene.
Oameni buni, recordul este despre cel care reuseste sa dea mai multe goluri in campionatul nostru, nu despre care dintre ei este mai bun, mai eficient, mai prolific etc. Pentru toate acestea, exista recorduri separate: media de goluri pe meci, goluri pe sezon etc.
Singurul care dezinformează ești tu. Link-ul pe care l-ai pus este doar de la golul de 2-1 pentru Vaslui, marcat într-adevăr de Wesley. Dacă ești atât de corect, de ce nu dai link-ul cu întreg rezumatul? Ai să vezi cum Bordeanu își marchează autogol. În plus, află că în Anuarul Fotbalului Românesc, lucrare oficială, editată de FRF, la meciul respectiv apar ca marcatori L. Ganea respectiv V. Bordeanu (autogol) și Wesley L. Data viitoare să fii mai cumpătat. O zi bună.
pai Eric e aproape "roman de-al nostru" si e mai exotic, cum ar zice multi din "jurnalisti". Nu e asta un argument suficient? :)) Vorba unora de aico Wesley da 65 in 2 sezoane, Eric da in 10, poate ca doar numarul de goluri conteaza, dar realitatea arata cine este un marcator adevarat.
Wesley are patru sezoane în L1, Eric îl traversează pe cel de-al 10-lea.
Nu conteaza in cate sezoane... Ce e important, este ca gsp vrea sa ne "pacaleasca"...
Poate ca ar fi bine sa se ia in considerare si in cate sezoane au fost marcate golurile.Cred ca Wesley a marcat golurile in mai putine sezone inL1 decat Eric.
Presa vremii confirma ca Wesley a marcat 2 atunci, doar ca pe GSO s-a sters totul in legatura cu acel meci... Dinamo - Vaslui 1-2/ Ingenuncheati de Wesley de A.I. HotNews.ro Duminică, 19 septembrie 2010, 20:00 Sport | Fotbal Foto: AGERPRES Dinamo a platit inca o data tribut unei aparari slabe, cainii fiind invinsi cu 2-1, chiar pe propriul teren, de un Vaslui aflat in revenire de forma. Dupa ce a fost contestat vehement si aproape de a fi demis, Lopez Caro obtine o victorie mare in Stefan cel Mare, dubla lui Wesley (33', 39') trimitand toate punctele in Moldova. Cainii puteau salva remiza, dar N'Doye a trimis in transversala din penalti in minutul 90.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.