Comentarii (26)

ciuleavvictorms  •  03 Decembrie 2019, 15:27

Lovitura sub centura pentru cititori! Dezinformare,incitare la scandal, denigrarea romanilor, astea sunt scopurile acestei fituici, „dotata” cu indivizi neprofesionisti, lipsiti total de fair play, de dragoste de neam si tara, fara caracter si slugarnici pana in maduva oaselor! Sa va fie rusine, daca stiti ce inseamna rusinea!

breitner  •  03 Decembrie 2019, 09:05
Postat de andrei.33 pe 02 Decembrie 2019, 18:05

GSP=scandal

Dar limba romana o stie blatistul?

sibelius  •  03 Decembrie 2019, 08:35
Postat de anastasiu pe 02 Decembrie 2019, 23:22

Ai avut singurul comentariu la obiect. Chiar nu-i inteleg pe unii ce au cu Hagi! Il critica fara sa aiba legatura cu articolul, acest Kuipers, pe langa faptul ca e foarte slab ca fotbalist, la noi cu greu ar avea loc in liga 3, mai e si nesimtit, cum poate sa minta ca Hagi nu vorbit niciodata cu el?

Daca era așa de slab, de ce l-a luat Hagi? Nu e nici primul, probabil nici ultimul jucător care pleacă după câteva luni de acolo. As fi presupus că Hagi se pricepe mai bine la fotbaliști decât Gheorghe ot Pipera sau Negoiță.

anastasiu  •  02 Decembrie 2019, 23:22
Postat de dora pe 02 Decembrie 2019, 18:45

Kuipers asta era un jucator slabut rau.

Ai avut singurul comentariu la obiect. Chiar nu-i inteleg pe unii ce au cu Hagi! Il critica fara sa aiba legatura cu articolul, acest Kuipers, pe langa faptul ca e foarte slab ca fotbalist, la noi cu greu ar avea loc in liga 3, mai e si nesimtit, cum poate sa minta ca Hagi nu vorbit niciodata cu el?

bisisica5  •  02 Decembrie 2019, 22:54

Olandezul nu a inteles ce inseamna un meci omenos

Elena Ciortea  •  02 Decembrie 2019, 21:47

Bas Kuipers with love from Romania!

ciollo  •  02 Decembrie 2019, 20:25

'Regele' asa cum este cu adevarat; arogant, prost crescut, incult, agramat, neam prost etc....

Daniel Irimescu  •  02 Decembrie 2019, 19:46

Deci doria in tata adevarat nu unul vitreg ! Emanez empatie.

Lungu Dan  •  02 Decembrie 2019, 19:44

Nu inteleg cine a dat sub centura.Toata lumea stie ca academicianul scriitor e un cotonogar si neam prost autentic