FOTBAL  »  Superliga  »  VIITORUL - POLI IAȘI

VIITORUL - POLI IAȘI 2-1 // GALERIE FOTO Gică Hagi, criză de nervi pe teren după ce a fost eliminat: „Mințiți cu nerușinare!”

Articol de GSP - Publicat luni, 23 septembrie 2019 23:23

Viitorul a învins-o dramatic pe Poli Iași, 2-1, grație unor goluri marcate în minutele 80 și 90+1.

Gică Hagi, antrenorul Viitorului, a văzut finalul meciului din tribună, după ce a fost eliminat de arbitrul Adrian Comănescu în minutul 84.

Decizia centralului a venit după de arbitrul de rezervă, Florin Andrei, i-a atras atenția că Hagi a protestat la o decizie. Când a văzut că este eliminat, Gică Hagi a făcut o criză de nervi pe marginea terenului și s-a certat cu cei doi arbitri.

„Mințiți! Mințiți cu nerușinare” le-a spus Hagi celor doi.

+3 FOTO

Hagi, mai nervos ca niciodată: „A început războiul! Obiectivul lor era să-l elimine pe Hagi” + „Anul trecut au vrut să-l termine pe Ianis”

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!