FOTBAL » LIGA 1 » STEAUA - OŢELUL GALAŢI, VINERI, ORA 20:45, GSP TV ŞI GSP.RO / GIGI BECALI A DECIS SUCCESORUL LUI LĂCĂTUŞ PE BANCA STELEI
Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Povestea tristă a eroului Iranului » La 14 ani trăia și dormea pe străzile Teheranului
0
Romelu Lukaku și-a atacat coechipierii » Reproșuri la microfon după Belgia - Iran
0
S-a lăsat liniștea la naționala Belgiei » Ce s-a întâmplat imediat după remiza cu Iran
0
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
E o sansa care nu merita ratata si sper din tot sufletul sa isi poata face treaba si sa aiba performanta si sa nu s e mai bage gigi la echipa k pana acum!! mult succes!! de apreciat cuvintele lui dan petrescu.... sunt sigur k dak steaua avea alt patron nu ar fi refuzat!!! Si imi pare rau pt Lacatus..e un mare antrenor dar la steaua nu a fost lasat sa faca treaba si dragostea lui pt steaua l au facut sa piarda increderea publicului care nu l a inteles !! mult succes mai departe
Vine Panduru, se pregateste Ilie Dumitrescu, se vehiculeaza numele Vivi Rachita! Asa pot si eu scot zvonuri pe banda rulanta.
Cum nu au avut rezultate excelente nici HAGI, nici LACATUS de ce ar avea Panduru ? Au fost foarte buni jucatori si tot respectul pentru ei dar ca antrenori au lasat de dorit D-nul Becali nimereste antrenorii ca nuca in perete. Pe cel mai bun cum a fost Protasov a facut ce a facut si l-a gonit. Unde-i bine nu-i de mine , unde-i rau hop si eu asa este d-nul Becali.
panduru le zice pe bune... problema e ca nu prea a avut rezultate... oricum, cel putin echipa va fi pregatita fizic bine, nu ca acum... asta e intr-adevar cea mai mare problema... am spus-o de mult... din cauza asta jucatori valorosi precum Szekely, Moreno etc... nu joaca nimik... cred ca Lacatus ar trebui lasat sa termine sezonul... nu trebuie umilit
daca si voi si prosport citati o groaza de surse de incredere,de ce nu nimeriti antrenorul care vine SIGUR din vara?...pacat domnilor jurnalisti...oricum Panduru nu are valoare de antrenor la Steaua...sa revina PROTASOV!
Panduru a acceptat sa lucreze cu un individ ca becali din aceleasi motive ca LACATUS.Fiind stelist adevarat si el n-a pierdut aceasta ocazie care cine stie cind s-ar mai fi ivit.Sper si ii doresc sa aiba mult succes.Sint stelisti minati de interes becali sau adevarati LACATUS,Panduru,Hagi,A.Ilie acestia nu cred ca ar fi facut niciodata ce a facut D.P.( stiu crescut in Ghencea dar...)sau gigi (chestia cu fularul jegos de ciine )care nici macar nu cunoaste si nu-l intereseaza istoria stelei.
hagi, lacatus, panduru... cred ca becali vrea sa omoare toti idolii din ghencea. de ce: 1. pentru ca oricum becali decide cine si de ce joaca, ce jucatori transfera etc... 2. toti de ma sus sunt idoli in ghencea dar ca jucatori nu ca antrenori. steaua din pacate a ajuns o jucarie in mana unui idiot.
Dan Petrescu are dreptate. Are caracter, prin ceea ce a afirmat. Basarab Panduru, nu va face absolut nimic, decat sa se aleaga, cu replicile, patronului, in care va fi facut troaca de porci, evident, nu are stofa de antrenor la Steaua. Vorbele sunt de prisos, faptele vorbesc. Astfel, din pacate, cu un asemenea, posibil viitor antrenor, Steaua se va indrepta spre ruina competitionala. Dictatorul din Ghencea, continua sa invarta cutitul in ranile suporterilor Stelei. Viitorul Stelei e compromis
bravo, dan petrescu, este unul dintre putinele persoane care imi impun respect in fotbalul romanesc nu numai ca fotbalist ci si ca om... drept dovada refuzarea postului in ghencea... mai multi ca el nu numai in lumea fotbalului si va fii totul bine...
a, lacatus era parfum pe langa panduru:) asta daca nu se bate in prima luna cu jucatorii e mare mirarea..e diliman, iar ca antrenor este nul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.