Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
am spus de mult ca marius constantin este omul lui copos. s a vazut clar asta sambata. are dreptate hizo
ar fi urat sa fie asa.saracu' Hizo e antrenoru de vreme rea al rapidului..ar fi foarte urat din partea unor jucatori care pana acum n-am facut nmk la rapid(cateva exceptii normal,la cei vechi ma refer plus spadacio) sa-l vanda asa ca nu suporta ei de vedete ce sunt rigorile lu' nea hizo>dulaul mereu a venit cand a fost nevoie,niciodata nu a refuzat rapidul cand a fost chemat.ghinionul lui e ca mereu legatura a fost copos si toti il judeca ca pe 'omul lui".si totusi...daca pleaca....cine
asta e caz clasic de antrenor roman lipsit de valoare si de incredere in fortele proprii si paranoic pe deasupra: cum nu merge treaba bine la echipa e lucrat de jucatori... pffff. cum sa te lucreze jucatorii? eu nu inteleg. nu inseamna ca s-ar lucra pe ei in primul rand?
sunt convins ca banditii astia de jucatori puturosi l-au lucrat pe Hizo ca sa vina altcineva care sa nu-i alerge atata. Pai cum dracu vor sa-si sufoce adversarii daca nu alearga mai mult ca ei?Copos ar trebui sa sustina antrenorul si sa le spuna jucatorilor ca nu tine tactica lor de a sabota antrenorul.E adevarat ca nu sunt platiti pt antrenamentele acelea dure dar daca se antreneaza dur o fac pt viitorul lor caci asa pot sa se impuna si intern si extern.Daca nu prind liga europeana cine ii va l
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.