Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
0
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
4
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
11
Știri din fotbal internațional
Atletico Madrid pregătește o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez » Două cluburi imense stau la pândă
0
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
El este favorit să o preia pe Tottenham » Cine îl poate antrena pe Radu Drăgușin, după demiterea lui Igor Tudor
0
Răsturnare! CAF cedează în scandalul de la Cupa Africii pe Națiuni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
da au depasit viteza luminii :))))) si la supercupa la fel :))))
Au fugit ei spectatorii (ca oricum suporteri nu pot fi numiti) la finalul meciului cu Astra. Dupa ce a fluierat Tudor sfarsitul mecului, in cinci minute nu mai era unul pe stadion. Asa ca ce sa te mai miri de jucatori.
perfect adevarat, ar trebui sa vina cu bani de acasa japita asta de portar, asta ar fi bun ca portar la magazinul clubului dar nici acolo, cum ii da goluri de la 35 de m asa l-ar putea fraieri si la nr biletelor :)))))))) hahaha
visul lui BALEGAdean e sa mai i-a niste goluri de la 5tele/meaua Bucuresti :D
Ovinelor nu va priit iarba pe care ati mancato dimineata asta, sau ati fumato ??? =]]]]]]]]]]]]]]]] =]]]]]]]]]]]]]]]
e simplu, avea firul lung =))))))))))))))))
Ce prosti am fost atunci cand am ratat oferta aia de 2,7 meleoane de oi_ro, atunci trb dat, parca Liege la vrut atunci !!!
Mi-e ca va pleca la Dinamo 2 :))))))))
sper sa joace rezerva...probabil Marc apara mai bine...
pufi ai numai aere si prost11 in capul ala sec. BA TU NU VEZI CA NU ESTI CAUTAT SI NU TE VREA NIMENI!!! asta e un semn de intrebare asupra valorii tale. lasa mandria si ingamfarea deoparte si pune osul la treaba. NE-AI DEZAMAGIT. AI DEZAMAGIT ZECI DE MII DE FANI care au strigat pt tine. SI NOI AVEM SALARII MICI SI TOT SUFERIM ALATURI DE DINAMO dar tu?????tu te plangeai mereu de conditii si de faptul ca DINAMO nu iti ofera mai mult. DAR AI DEMONSTRAT CEVA??? ne-ai ranit cand trebuia sa ne bazam pe tine......
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.