Alte știri din fotbal
Voluntari - Chindia, primul meci al zilei în Liga 2. S-a marcat al 4-lea gol
3
„Mă pot băga peste antrenor, dar n-o fac!” » Motivul pentru care Dani Coman și-a luat licența, deși nu vrea pe bancă
1
Hermannstadt - Botoșani, în etapa #2 din play-out » Echipe probabile și cele mai tari cote
0
Din ciudățeniile sistemului adoptat de FRF » Meciuri oficiale, fără miză, în plin campionat
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Atletico, derby în La Liga » Echipele probabile
0
Situație BIZARĂ în campionatul din Europa » Au șanse mai mari la UEL dacă ies din Cupă!
0
Surprinzător! Bayern, dispusă să-l vândă pe Davies » Un gigant din Premier e interesat
0
Fiorentina - Inter » Chivu mai poate face un pas spre titlu! Echipe probabile + cote
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
11
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Striptease cu tricolorul la Circul de Stat din București. Preludiu, ...
Libertatea
Ar trebui sa-ți fie Rușine,măi vivi(numele câinelui meu),acest neica nimeni a învins Argentina,ducându-ne într-un sfert de finală mondial scoțând o țară întreagă în strada,pe când tu,ce ai făcut pentru ȚARA TA?Ar trebui sa-i pupi tălpile,impostorule !!!mare fotbalist ai fost,vivi.RUȘINE SĂ-ȚI FIE
Observ că Ilie are mai multe titluri decât Rachiu deci? Este doar un frustrat!
Stimã, Vivi Rãchitã !
Jucatorii care au ajuns la Dinamo, inca nu au ritm de joc, in 2-3 luni se vir vedea calitatile reale ale acestor jucatorii, pana atunci nu te poti pronunta in 5 meciurii..
Vali , sper sa fie doar asa o iesire nervoasa ! Trebuie sa acordam fiecaruia ... o parere ! TU ai jucat la o echipa care a castigat campionatul si care AVEA VALOARE in intregul ei ... dar sa NU uiti ca Ilie a jucat in cea mai buna echipa a ROMANIEI in 94 si a contribuit la acele meciuri ! Referitor la fotbalul anului 2020 sau 20-20 ... am dubii ! Daca NU stii sa faci o preluare a mingii si asta sare din tine , ca din stilp ... inseamna ca NU ai valoare ! In anii 70 ... TOTI antrenorii faceau cu jucatorii la antrenamente - Preluarea mingii !!!
Nu știu de ce ți se pare Gol peste Răuță. Cred că-i invers. Pe cifre.
fcsb nu e steaua, nici macar club de fotbal, este targul humulesti cu jucatori de fotbal, samsareala
Vivi *** asta e pro0stalau cu acte, asa si daca are 5 meciuri i se pare lui ca sunt cumva cu pregatirea la zi ?? Asta a venit in prima etapa, e la fel ca spaniolii astia, vom vorbi prin Decembrie despre toti, iar daca Janusz GOL nu confirma voi fi primu care ii voi da dreptate acestui ***. Pana la urma, din ce am vazut la Janusz Gol nu-l poti compara cu alde Filip,Rauta,Serban,Cretu care era sa ne bage in B. E clar peste. Vivi *** sunt curios matale ce performante ai ??? Am zis si ieri, ai stat 10 ani la PETROLUL si i-ai dus pe aia mereu in B, iar Cosmin Contra la singuru sau mandat de la Ploiesti, a dus echipa in Europa cu un lot peste asteptari. Nu mai fii frustratel. Se vede ca esti fcsbist. Daca la Dinamo ramanea lotu care ne bagau in B si eram mai varza acum decat sezonu asta, cred ca VIVI *** nu mai era asa contestatar. Vede si el ca lucrurile merg bine si se investeste si incearca ( ca orice fcsbit gretos) sa dea in cap lucrurilor bune care se intampla la Dinamo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cap de omida
ILIE DUMITRESCU & GABY BALINT PARCĂ REGRETĂ CĂ N- AU JUCAT LA dinamo !!! FCSB NU MAI ESTE STEAUA AȘA DE AZI PE MAINE .... VB. AIUREA DESPRE BECALI , DESPRE FCSB .... TOATĂ SUFLAREA FOTBALISTICĂ DE LA REVOLUȚIE SPUN CĂ FCSB ESTE ADEVARATA S.T.E.A.U.A , NUMAI dumitrescu cu *** de balint NU VOR SĂ RECUNOASCĂ !!! RUSINE *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.