Alte știri din fotbal
Semnale pozitive de la Săftica în privința atacanților cu probleme ai „câinilor”
0
Un jucător din Liga 2, convocat la națională și titular în meciul cu Prosinecki
0
Reacție copleșitoare a fostului antrenor de Liga 1 înaintea revenirii lui Gică Hagi: „Pleacă ai noștri, vin ai noștri, noi rămânem tot ca proștii”
0
Împrumutat de Rapid, Paraschiv și-a ales destinația pentru sezonul următor
0
Știri din fotbal internațional
Ne-au bătut pe unde ne-au prins, apoi au dansat pe străzi împreună! » Primiți cu coroane de flori pe aeroport
0
100.000 de oameni în stradă la Sarajevo! Imagini senzaționale, după calificarea la Campionatul Mondial
0
Scandal xenofob la Spania - Egipt! Meciul a fost întrerupt de scandări anti-musulmane din tribune: „Pe acești oameni trebuie să îi identificăm și să îi separăm de societate”
0
Faliment sportiv și gaură uriașă în buget » Cât pierde Italia după a treia calificare la Mondiale ratată la rând!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Andrea Chiș, fostă judecătoare și membră CSM: „În sistemul de justiție din ...
Libertatea
Mai există cale de întoarcere în Iran? Fost consilier al președintelui ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Mache e polivanlent.
Intrebarea mea . in afara lui texeira pe cine ar fi putut sa introduca ”vizionarul” dica si pe cine altul in afara lui gnohere.?
Intrebarea mea . in afara lui texeira pe cine ar fi putut sa introduca ”vizionarul” dica si pe cine altul in afara lui gnohere.?
There's......balkanistule .
Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
There is no football force in Romania! Chill and enjoy the games and the fun. Also, football is not a top field in this world, is just a entertainment & money machine.
Bilbao nu e o forta a Spaniei, dar voi sunteti una a Romaniei...este ? Asa e, meciul pare a fi strans...ceva de genul 99% sanse Bilbao, restul voi.
Imi fac astia ceva, ***.. Nu stiu ce e acolo..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu pierde Dinamo 0-3.. Bilbao nu e o forta a Spaniei. Cred ca va fi 0-0.
Hai k glumeam.. ramai aici sa facem circ.. Anul asta avem sanse sa luam campionatul fiindca avem mijlocasi buni. Dar si dc nu il luam farmecul ramane tot din meciurile directe si esecurile FCSB (atat fotbalistice, cat si pe plan de management). ABIA ASTEPT ZIUA DE MARTI!!! Focul pe voi aici pe forum, inca din minutul 1. Va voi teroriza! :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.