Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Se întețește concurența în Serie A pentru Drăgușin! » Două cluburi de top încearcă acum un transfer definitiv
0
„Înțepat” de Jose Mourinho, Alvaro Arbeloa a răspuns
0
Tammy Abraham revine în Premier League! Cu cine va semna atacantul englez
0
Fum alb la Marseille: Jucătorul care a marcat în poarta lui FCSB a semnat cu Olympique
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Situație dramatică în Ucraina: „Cea mai grea zi din 2022 încoace”
Libertatea
Încet, încet, Becali își face echipă de fotbal...Djokovic, Chiricheș (Edjouma din rezervă)... mai trebuiesc încă vreo 8.
Transferul lui Chiricheș nu este neapărat o reușită. La fel ca Omrani, după ce s-a chinuit două luni fără succes să-și găsească o echipă afară, Chiri a decis că e păcat să stea acasă gratis. Așa că s-a mulțumit și cu 400.000 pe an de la varianta de rezervă FCSB
Nu pot sa cred. Un individ care a pacalit fotbalul timp de 10 ani , este acum ofertat cu contracte fabuloase si este dorit si la nationala !!!!!! Un fundas central fara viteza , fara forta si fara joc de cap nu ar avea loc nici in Liga a II a ...!!!!
Iar a ajuns presa gigista la orgasm. Fabulos! Extraordinar! Neimaivazut! .... O întrebare: mai poate Circireș ăsta!?
Din informațiile/ sursele voastre, fcsb juca sigur, 99% pe Ghencea contra celor de la Dinamo.
Ce poza, cu tricoul stelei.....mari nesimtiti sunteti.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.