Alte știri din fotbal
Marius Baciu și-a ieșit din fire când a văzut ce îl așteaptă în afara stadionului: „Nu-mi închiriez nicio licență! Hai să jucați voi!”
0
Adrian Mihalcea, ferm după ce a bătut-o pe FCSB: „Nu accept! Sunt de la țară, din topor”
0
Marius Baciu s-a luat de fotbaliștii FCSB-ului: „Îmi venea să plâng! Nu s-au respectat deloc indicațiile” + Clientul avut: „Nu e ce ne dorim”
1
Panduru nu și-a menajat fostul coleg de platou: „Nicio combinație, nicio schemă. FCSB, de liga a doua”
0
Știri din fotbal internațional
Notele lui Cristi Chivu și ce scriu italienii după succesul cu Cagliari: „Greu de descris”
0
Calhanoglu, eroul lui Cristi Chivu în Sardinia! Inter, punctaj maxim în Serie A
0
Mirel Rădoi, pe picior de plecare de la Gaziantep: „Cei din club cunosc situația”
5
50 de milioane de lire sterline pentru atacantul din Premier League
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Donald Trump preia controlul tranziției din Venezuela. Miza economică ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cel mai mare vulcan din Germania ar putea erupe din nou. Sute de ...
Libertatea
Schimba poza Craiete! FC FCSB nu e Steaua Bucuresti!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
COMENTARIUL CARE DERANJAZA PRESA FCSBISTA! FCSBistii se plang de arbitraj,dar au castigat cu doua goluri din Ofsaid de un metru.
Băăă....lăsați gargara cu teja! Lui becali i a ieșit..... nu că a făcut teja ceva
Lasa !!!Tot voi luati titlul!!!De cea mai iubita echipa a arbitrilor!
universitatea ? aia-i csu, o echipa infiintata si sustinuta politic de cativa ani.
FCSB a fost mai buna, victorie meritata , insa rezultatul a fost viciat de arbitrii , care doar ei au vazut ceea ce nu a vazut o tara intreaga la golul lui Benzar perfect valabil !!! Rezultatul corect trebuia sa fie 4-2 !
Bai fcsbistule, clona de care spui tu e echipa PSD, si faptul ca ati batut ieri se datoreaza "bunavointei" aripii PSD care crede ca ciobanul le livreaza exact votacii de care au nevoie in an electoral: suficient de prosti pt a putea fi manipulati usor si a lasa pe altii sa gandeasca pt ei, acultand si ultima ineptie care li se spune sau promite de catre cine trebuie atat timp cat este ceea ce vor ei sa auda!? ....................... Ai vazut tu fcsbist sa il intrebe pe ne-a jjiijji in baza caror acte se lauda ca a cumparat Steaua!? Sau psdist care sa intrebe pe Dragnea de unde are asa avere el fiind bugetar toata viata sau de unde ii da 5 lei in plus la pensie sau alte "cadouri" electorale?!
asta tot cu dudelange e,nu se mai satura ,in frunte cu *** de mm stoica care se ascundea in cutia lui de carton cind CFR facea 10 pct.in champions ligue ,si cind luau 5bucati de la Sporting ,Lazio ,etc. echipa ciobanului.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua însemna CSA , restul can can ieftin și de proasta calitate , becalioti iubitori de finanțator , o presa aservita lui gigi , pe afara e vopsit gardul și înăuntru floare și bostan sa cum le place becaliotilor.!sau le putem spune manelarococalari specie rară întâlnită by fc fcsb 2003 SRL .!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.