Alte știri din fotbal
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
0
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
0
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Marius Baciu, prima conferință la FCSB: „Rădoi nu mi-a răspuns la mesaj” » Ce i-a cerut Gigi Becali și cine va face echipa
11
Știri din fotbal internațional
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
După ce Gică Hagi a anunțat decizia în privința lui Alexandru Mitriță, atacantul a fost din nou decisiv
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lotul lui Haiti, la prima participare la Mondial după 52 de ani » Doi jucători din Premier League
1
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
6
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
"Domnule Râureanu" ?***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domnule Raureanu, ai o rautate aproape sordida! Parca esti nascut sa ingropi FCSB-ul, nu mai ai si alte preocupari ? Si nici macar in Saptamana Mare nu renunti la aceasta rautate?
nu in ce meci, in cate meciuri :D hai ca-ti spun eu cum te linistesti, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
„FCSB are locul 3 asigurat”? I-ați întrebat pe cei de la Sepsi ce părere au? Ce, Rolycă Niczuly e cantitate neglijabilă?
nici macar galben!
Aștept o părere sinceră de la GSP: cum vi se pare selecția făcută de ANAD pentru controlul antidoping? "Reprezentanții ANAD au ales câte trei jucători de la fiecare echipă pentru control: Adrian Șut, Iulian Cristea, Denis Haruț, de la FCSB, și Alexandru Cicâldău, Dan Nistor și Andrei Ivan, de la Universitatea Craiova." Am putea iare asista la decernarea unui titlu de campioană doar pe baza testelor antidoping?? Hai Gigi, știm că poți!
Declarație Vatajelu!!! Tănase a luat galben pentru că a vorbit cu el-Vatajelu!!!!
iar plangi ba?sufera cu decenta *** chiar n-ai rusine?etapa si jelitul din partea ta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În ce meci a simulat mă Tănase???
du-te bah si vinde-ti zambilele ca la fotbal esti praf :D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.