Alte știri din fotbal
Note GSP la CFR Cluj - FCSB 1-0 » Insolvenții premianți, aroganții repetenți
0
Florin Niță, comentariu aspru, după eșecul lui FCSB: „Experimentele se fac în cantonament”
0
Marius Șumudică i-a surprins pe toți: „Această victorie este cadoul meu de nuntă pentru Oana. M-a impresionat enorm”
2
Andrei Cordea: „Astăzi a fost război cu FCSB” + „Dacă asta ajută clubul, o să plec”
0
Știri din fotbal internațional
„Șobolan, șobolan, șobolan!” » A avut parte de cea mai ostilă primire în Premier League
0
Barcelona, manita la debutul în La Liga » Nou-veniții au impresionat
0
PSG era condusă la pauză, 0-2, la debutul în noul sezon de Ligue 1. Apoi a intrat Ferran Torres!
0
Analiza lui Iraola, după debutul oficial la Liverpool: „Mi-au plăcut multe lucruri”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Mobilizare pe Dunăre și pe Olt pentru a salva centrala de la Cernavodă. ...
Libertatea
Scandal cu spray lacrimogen la coadă la merdenelele din Piața Amzei. Bărbat ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Salariile primarilor cresc, pas cu pas, pe noua lege. Cine va ajunge la o ...
Libertatea
acum ce zici man?
Omule, anul infiintarii fcfcsb este 1984 i.e.n., era condus de Xerxes de la Crevedia si antrenat de Nabucodonosor Balcescu, cu care a facut armata si cuscrul lui Shakespeare, onorabilul Goodluck Jonathan. Asta e, haterii ie multi si rai, dar fcfcsb e cel mai vechi si smecher club, slava fcfcsb!
Spune-mi te rog, și la 2-0 gândeai așa?!?
Foarte trist sa fii suporter fcsb " Învingătorul ia totul " locul 2 ( abonaților) nici nu contează, iar voi " fanii sau cum va numiți, faci ce spune Becali " nu puteți și nu aveți voie nici măcar sa strigați a disperare " Demisia " !? Jalnic ,dar va meritați unul pe celalalt ,patron - galerie ,sau chiar mm! O combinație de ...." Ne conduc spre noi succesuri " !
Lasa ca a facut destul de ras Fcsb in cupele europene dupa ce a luat 10-0 in dubla mansa cu anonimii de la Silkeborg...sa nu mai zic de cea mai mare umilinta din istoria fotbalului romanesc cu neica nimeni Karagandy din Kazakhstan....sa nu uitam eliminarea la penalty-uri in fata lui Ludogoret cu Moti portar, UNIC IN ISTORIA FOTBALULUI!Celor de la Farul o sa le fie greu in cupele europene pentru ca au coeficient slab, dar niciodata nu o sa faca Romania de ras cum a facut-o Fcsb(Faci ce spune Becali)
Valuoareeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Ești un nimeni...
Agramatului ăsta ?! Pt ce ?!
GheP e băiatul care dă nuiele celui care împletește gardul …
Mulțumim Hagi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.